Dark Souls 3 3. Boss'u kestikten sonra takıldım

dksişm

Centipat
Arkadaşlar 3. boss curse rotted greatwood 2.faza geçtiğinde yeri çökertiyor ve aşağıda savaşa devam ediyoruz bildiğiniz gibi.

Fakat ben boss'u kestikten sonra bonfire yaktım, ondan sonra orada kaldım. Bonfire'nin karşısında bir yer var yanına gidiyorum fakat envanterinizde vertebra shackle yok diyor. YouTube'den videolarını araştırdım fakat herkes bu vertebra shackle farm spotunu catacombs of carthus olarak göstermiş. Oraya nasıl gidebilirim veya bende açık mı?

Oradan devam etmeyeceksin, o ağaç boss'u opsiyonel boss. Kesmek zorunda değilsin yani.

Bonfire'la çık o çukurdan.

Kule var bi'tane, içinde asansör var. Çık yukarı, tepedeki devle konuş. Aşağı inerken himm sesini duyunca atla asansörden, şövalyeyle konuş ve ateş iblisine saldır. Daha sonra tekrar asansöre git, en alt kata in. Oradaki boss'u da keş, kapıyı aç.

Bu ateş iblisi de opsiyonel boss, istiyorsan kesme.

Oradan devam etmeyeceksin, o ağaç boss'u opsiyonel boss. Kesmek zorunda değilsin yani.

Bonfire'la çık o çukurdan.

Kule var bi'tane, içinde asansör var. Çık yukarı, tepedeki devle konuş. Aşağı inerken himm sesini duyunca atla asansörden, şövalyeyle konuş ve ateş iblisine saldır. Daha sonra tekrar asansöre git, en alt kata in. Oradaki boss'u da keş, kapıyı aç.

Bu ateş iblisi de opsiyonel boss, istiyorsan kesme.
Hocam Bonfire'la nereye ışınlanacağım,mekanın adını söyler misiniz?

Hocam Bonfire'la nereye ışınlanacağım,mekanın adını söyler misiniz?
Mezarlık benzeri bölge vardı ya geride, bi' tane eleman mızrak fırlatıyordu top mermisi gibi düşüyordu. Oradan gidecektin sanırım. Hatırlamıyorum tam olarak. Yukarıda bahsettiğim kuleyi bulman lazım.

Mezarlık benzeri bölge vardı ya geride, bi' tane eleman mızrak fırlatıyordu top mermisi gibi düşüyordu. Oradan gidecektin sanırım. Hatırlamıyorum tam olarak. Yukarıda bahsettiğim kuleyi bulman lazım.
Hocam o olayı çözdümda başka bir sıkıntıyla karşılaştım,hani şu ateşli eldiven varya rakibe ateş falan atmamızı sağlayan onu anladığım kadarıyla Bonfire'dan koyuyormuşuz fakat ben Bonfire'dan attune spell'e bastığımda bana insufficient attunement slots diyor,ne yapmam lazım?

Hocam o olayı çözdümda başka bir sıkıntıyla karşılaştım,hani şu ateşli eldiven varya rakibe ateş falan atmamızı sağlayan onu anladığım kadarıyla Bonfire'dan koyuyormuşuz fakat ben Bonfire'dan attune spell'e bastığımda bana insufficient attunement slots diyor,ne yapmam lazım?
Maalesef bilmiyorum hocam, hiç pyromancer oynamadım. Erkek gibi şövalye oynadım, korkak gibi büyücü oynadım (aslında daha zor), deli cesareti geldi mağara adamını oynadım ama pyromancer oynamadım.

Geri
Yukarı