Dark Souls 3 modlasam ban yer miyim?

GamiX

Hectopat
Yer
İtalya
Daha fazla  
Uzun süredir Dark Souls 3 oynuyorum ve birkaç kere de bitirdim. Youtube'dan izlediğim DS3 mod videoları da çok hoşuma gidiyor ve denemek istiyorum. Oyunu offline moda alıp modlasam oyundan yine de ban yer miyim? (en küçük bir riski bile varsa yapmam bu arada çok iyi savelerim var yazık olsun istemiyorum)

Uzun süredir Dark Souls 3 oynuyorum ve birkaç kere de bitirdim. Youtube'dan izlediğim DS3 mod videoları da çok hoşuma gidiyor ve denemek istiyorum. Oyunu offline moda alıp modlasam oyundan yine de ban yer miyim? (en küçük bir riski bile varsa yapmam bu arada çok iyi savelerim var yazık olsun istemiyorum)
Hocam yemezsin diye tahmin ediyorum lakin gidip oyunu easy yapan modu kurmayın oyun biraz sapıtıyor.

Hocam bilmediğimden soruyorum oyun zaten offline bir oyun değil mi modlayınca ban yeme olayı ne alaka?

Hocam bilmediğimden soruyorum oyun zaten offline bir oyun değil mi modlayınca ban yeme olayı ne alaka?
Oyunda "invade" diye bir şey var insanlar sizin oyununuzun ortasında sizin dünyanıza gelebiliyor ya da arkadaşınızı yanınıza spawnlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda insanlar yere yazılar yazabiliyor siz de oyun esnasında o yazıları okuyabiliyorsunuz. Eğer oyunu offline moda alırsanız oyun normal ilerliyor invade ya da mesajlar olmadan.

Hocam yemezsin diye tahmin ediyorum lakin gidip oyunu easy yapan modu kurmayın oyun biraz sapıtıyor.
Yok, texture pack tarzı modlar vs. kullanmayı planlıyorum oyunun görselliğini iyileştirecek. (bir de dediğim gibi ancak %100 banlanmayacaksam modlarım yoksa riske atmam)

Offline oynarsanız ve oyunu kıracak modlar kullanmazsanız sorun olmaz diye düşünüyorum, ancak online'da kullanırsanız kesin ban yersiniz bence, hiç değilse soft ban yersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı