Dark Souls 3 souls basma

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
Dark Souls 3'de Cheat Engine ban sebebi midir? Oyunu bitirdim. NG modundayım. Sadece yeni bölüm oluşturup. Souls basacağım. O slave Knight canımdan can aldı anca geçtim. Onun içinden geçmek istiyorum. Oynamak isteyen bölüm geçmek isteyen varsa beraber oynayabiliriz. Offline oynayıp soft ban yer miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, deneme. Oyuna yeni başladığımda arkadaşımla oynuyordum. Arkadaşım NG +2 seviyesindeydi ben de yeni başlamıştım. Invaderlar NG +2 seviyesinde geldiğinden oyundan zevk alamaz hale gelmiştim. Cheat Engine kullanarak Souls hilesi yaptım. 2 gün sonra Online sunuculardan 3 haftalığına yasaklandım.

Evet, deneme. Oyuna yeni başladığımda arkadaşımla oynuyordum. Arkadaşım NG +2 seviyesindeydi ben de yeni başlamıştım. Invaderlar NG +2 seviyesinde geldiğinden oyundan zevk alamaz hale gelmiştim. Cheat Engine kullanarak souls hilesi yaptım. 2 gün sonra Online sunuculardan 3 haftalığına yasaklandım.

Ağır souls oyuncusuyum bende. Ama bu oyunu bitirince. Buna benzer bir oyun olmadığı için yerini hiçbir şey tutamyor. Dark Souls 1'de indirime girmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı