Dark Souls 3'te hile nasıl yapılır?

dksişm

Centipat
Yanlış anlamayın oyunu bitirmek için değil. Oyun zaten en sevdiğim oyun ve 8'den fazla kez bitirdim şu an 9. kez bitiriyorum. PvP'dede kullanmayacağım sadece birkaç mod kurdum bu sayede boss Weapon'larını tıpkı bosslar gibi kullanabiliyorum. Çok da zevkli bir mod ve şimdi Pontiff kralın kılıçlarını kullanmak istedim fakat 20 intelligence istiyor ben ise bayağı bir level atladığımdan sadece 1 level için bile 250k souls istiyor. Hiç kasasımda gelmiyor çünkü ng+9'da olmama rağmen rakipler çok az souls düşürüyor. Varmı yapabileceğim bir glitch veya hile? ya da Cheat Engine indirip yapabilir miyim?

Kullanmayı biliyorsan Cheat Engine olabilir. Glitch'ler genellikle virüslü oluyor ya da algılanıyor dikkat et derim.

Glitch derken oyun içi glitchlerden bahsetmiştim hocam böyle bossların soullarını çoğaltma gibi şeyler varsa onları kastettim.
Oyun glitch'i yaptığınız bulunursa bazı oyunlarda ban yiyorsunuz ve Cheat Engine öneririm eğer Anti-CE varsa oyunda Nopde Engine deneyin.

Oyun glitch'i yaptığınız bulunursa bazı oyunlarda ban yiyorsunuz ve Cheat Engine öneririm eğer Anti-CE varsa oyunda Nopde Engine deneyin.
Hocam Singleplayer'da yapacağım o yüzden problem yok PvP'yi bırakın online mod açık bile değil.

Geri
Yukarı