Dark Souls kamerası kendi kendinde dönüyor

M50

Hectopat
Merhaba herkese. Sanki kol takılıymış gibi altta kol simgeleri gözüküyor oyunda. Belki oyunla alakalıdır bilemiyorum ama NFS'de de aynı sorunu yaşamıştım, kendi kendine gaz fren yapıyordu. Şimdi de Dark Souls'da kemera sola sürekli dönüyor. Var mı çözümü önerisi olan?
Steam de altta v joy gözüküyor ama hiç kol takmadım pc ye klavyeyle alakalı olabilirmi ?
1609363697431.png

Şimdi de witcher a girdim herhangi bir sorun yok. Nfs de kol ayarları öncelikliydi dark soulsta öyle sanırım bundan dolayı sorun yaşıyorum ama çok saçma pc de dark souls oynayıp bu sorunu yaşayan yokmu ?
Olabilir, çıkarıp dener misin? Android taradında Xbox One S kolunda yaşıyordum ben de aynı sorunu.
Klavyeyi çıkardım kamera dönmeye devam etti fareyi de çıkardım yinede düzelen birşey olmadı dönüp duruyor.
1609364373488.png

Bakın mesela aşağıda kontrol tuşları kol tuşları şeklinde gösteriyo sebepsiz yere normalide mi böyle ?
Şuda dikkatimi çekti oyun başlangıcında press any button kısmında enter ve çevresindeki tuşlar işe yaramıyo e q tuşları sanırım açtı az önce ama enter vs işe yaramadı çözemedim bir türlü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı