Dark Souls Remastered 60 FPS olmasına rağmen 25 FPS gibi geliyor

60 FPS için bu modu yükledim DSfix. Oyun 60 FPS ama 25 FPS gibi çözümü nedir?
Monitör 144hz üstüyse normal, bende elden ring oynarken 60fps kasıyor gibi hissettiriyordu ama fps lock modlarıyla kasma sorunu gidiyordu ( 60 üstünü oyun desteklemediği için oyun hızlanıyor o yüzden önermiyorum )
Az oynayınca göz alışıyor.

Monitör 144hz üstüyse normal, bende elden ring oynarken 60fps kasıyor gibi hissettiriyordu ama fps lock modlarıyla kasma sorunu gidiyordu ( 60 üstünü oyun desteklemediği için oyun hızlanıyor o yüzden önermiyorum )
Elden ring'te FPS sınırlamasını kaldırmanın yolları var, isterseniz öyle oynayabilirsiniz.

Monitör 144Hz üstüyse normal, bende Elden Ring oynarken 60FPS kasıyor gibi hissettiriyordu ama FPS lock modlarıyla kasma sorunu gidiyordu ( 60 üstünü oyun desteklemediği için oyun hızlanıyor o yüzden önermiyorum )

75Hz monitörüm ama 60 FPS'ye sınırladım oyunda.

Elden ring'te FPS sınırlamasını kaldırmanın yolları var, isterseniz öyle oynayabilirsiniz.
Fps locktan kastım oydu zaten cümlede yazmıştım :D Oyun hızlanıyor, o yüzden önermiyorum.

75Hz monitörüm ama 60 FPS'ye sınırladım oyunda.
Ds serisinde 60fps, 30fps gibi hissettiriyor ama bir kaç saat oynadıktan sonra bir bakın tekrar hala öyle hissediyorsanız o zaman sıkıntı başka bir şeyde olabilir.

60 FPS'de bile kasıyor oyun hocam ne yapacağım YouTube'da izlediğim insanların oyunu çok akıcı.
60fps sabit aldığına emin misin peki? Beni rahatsız etmiyordu bu durum oyun eski olduğu için çok normal.

Böyle bir konu var bir bak istersen.

60 FPS için bu modu yükledim DSfix. Oyun 60 FPS ama 25 FPS gibi çözümü nedir?
Tahminime göre, Nvidia'nın 1000 serisi veya daha üstü bir ekran kartı kullandığından dolayı whisper modunu kullanıyorsun. Bu mod, genellikle default bir moddur ve bilgisayarı yormadan enerji tasarrufu sağlamaya odaklanır. Bu modu Nvidia Experience uygulamasının ayarlarından kapatabilirsin. Kapattığında, muhtemelen normale dönecektir.

Geri
Yukarı