Dark souls Remastered için tavsiyeler

Tuğrul Acar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaz aylarında sekiro'yu bitirmiştim ve hayran olmuştum. Şimdi de hiç oynamadığım Dark souls serisini bitirmek istiyorum. Ancak Dark souls Remastered bana bayağı karışık geldi. Karakter sınıfları, Silahlar, nereye gideceğini hiç bilememek bütün bunlar beni oynamaktan alıkoyuyor. Dark souls Remastered ve genel Dark souls serisi ile ilgili öneri verebilcek olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaz aylarında sekiro'yu bitirmiştim ve hayran olmuştum. Şimdi de hiç oynamadığım Dark souls serisini bitirmek istiyorum. Ancak Dark souls Remastered bana bayağı karışık geldi. Karakter sınıfları, Silahlar, nereye gideceğini hiç bilememek bütün bunlar beni oynamaktan alıkoyuyor. Dark souls Remastered ve genel Dark souls serisi ile ilgili öneri verebilcek olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
Dark Souls gazisi sayılırım hepsini bitirdim. Şunu diyebilirim belirli seviyeler arasında, sınıflar arasında kocaman bir ayrım yok. Hata yaptığını düşünüyorsan başka bir sınıf kasmaya devam edebilirsin. Mekanik olarak Sekiro ile alakası bile yok Dark Souls'ların. Öncelikle sabırla rakibin kombosunu bitirmesini beklemen gerekiyor. Hızlı davranıp hallederim diye düşünürsen kafana tokmağı yersin. Poise olayı var senin poise statın yeterli değilse kalkanınla bloklasan bile o tokmak kafana iner. Kalkan elin ayağın olacak bu oyunda. Yavaş akan bir oyun ama ilerlemek çok tatmin edici... Firelink Shrine'daki zombilerle bol bol parry alıştırması yapmanı öneririm. Özellikle Dark Souls 1'de arkanı hep kollaman lazım eski arcade oyunlarındaki gibi çok kanser tuzaklar var bu ilk oyunda. Eğer yeterince güçlü olduğuna inanmıyorsan sakın Anor Londo'ya gitme! Anor Londo'da kafana yay ile kılıç fırlatan okçular var. Öyle bir efsanedir ki bu okçular bütün Dark Souls'cular bilir. Ve bir de Blighttown vardır Dark Souls'cuların korkulu rüyası. Gerçekten sabır işi bu oyun ama inanılmaz zevklidir. Aramıza hoşgeldin :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı