Dark Souls Remastered Slow Motion çalışıyor

u14s

Centipat
Daha fazla  
Ayarları ne kadar düşüğe çeksem de de her şey olması gerektiğinden çok yavaş hareket ediyor. Her şey Slow Motion gibi. Bu sorunu yaklaşık olarak 4 aydır araştırıyorum kimse düzgün bir cevap veya çözüm sunmamış. Fikri olan varsa yardım edin.

Not: Evet sistemim yeterli, tüm sistem gereksinimlerini 4'e katlıyorum. Evet oyunda 60FPS üstü veya altı olunca kafayı yiyor, bu muhabbetleri de biliyorum sadece bana çözüm lazım. Teşekkür ederim.

Oyunu 60 FPS altı oynamaya çalışınca olan bir sorunmuş sen kaç FPS'de yaşıyorsun bu sorunu ? Reddit'te falan okudum fakat hep sistemi yetmeyen arkadaşlar yaşamış bu sorunu senin yaşamaman lazım normalde.

Son düzenleme:
0FPS üstü veya altı olunca kafayı yiyor, bu muhabbetleri de biliyorum sa
Oyunu 60 FPS altı oynamaya çalışınca olan bir sorunmuş sen kaç FPS'de yaşıyorsun bu sorunu ? Reddit'te falan okudum fakat hep sistemi yetmeyen arkadaşlar yaşamış bu sorunu senin yaşamaman lazım normalde.
Böyle bir şey olduğunu bende biliyorum sadece buna çözüm arıyorum. Oyunda aldığım fps 40 veya üstü oluyor. Oyunu Lossless programıyla bir şekilde düzgün çalıştırmayı denedim. Sadece oyunu 3. parti bir yazılım olmadan düzgün oynamak istiyorum. Bir mod veya dosyalardan bir ayar var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı