Dark Souls Serisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sekiro'dan daha kolay olabilirler.

Sanmam. Sekiro'nun zorluğu bilgiden çok refleks ve cidden emek istiyor. Dark Souls da çok zor evet ama yeterli bilginizi varsa ve düşman patternini çözerseniz kesiyorsunuz. Sekiro'daki bosslar cidden insan dışılar patternleri her fazda değişiyor.

Yeni oyuncuların, genelde keşif hissi yoktur. Eğer her yeri didik ararsanız, işine yarayacak her şey bulunuyor.
Kolaylıkları olan bir oyun. Örneğin Prepare of Die'da, Güneş Şövalyesi ile her patronu beraber kesebiliyorsunuz ve internette gerekmiyor.
Yada bazı bölgelerde, o bölümü geçmek için eşyalar buluyorsunuz. Örneğin tuzak zindanında, Demir Golem'i kesmek için yıldırımlı mızrak eşyası var.

Ben defalarca bitirdim ya. Çok severim.

Ben zor olduğunu düşünmüyorum öyle. Hele bir Zelda kadar anlamsız olamaz.

Sanmam. Sekiro'nun zorluğu bilgiden çok refleks ve cidden emek istiyor. Dark Souls da çok zor evet ama yeterli bilginizi varsa ve düşman patternini çözerseniz kesiyorsunuz. Sekiro'daki bosslar cidden insan dışılar patternleri her fazda değişiyor.
Dark souls serisinde pek ikinci faz yok.
Yeni oyuncuların, genelde keşif hissi yoktur. Eğer her yeri didik ararsanız, işine yarayacak her şey bulunuyor.
Kolaylıkları olan bir oyun. Örneğin Prepare of Die'da, Güneş Şövalyesi ile her patronu beraber kesebiliyorsunuz ve internette gerekmiyor.
Yada bazı bölgelerde, o bölümü geçmek için eşyalar buluyorsunuz. Örneğin tuzak zindanında, Demir Golem'i kesmek için yıldırımlı mızrak eşyası var.

Ben defalarca bitirdim ya. Çok severim.

Ben zor olduğunu düşünmüyorum öyle. Hele bir Zelda kadar anlamsız olamaz.
NPC çağırmak çok güzel gerçekten, iron golem için olan NPC çağırmak onu yenmeyi çok kolaylaştırıyor.
Oyun ornstein ve smough için "crystal halberd" koymuş anor londoya.
Ben prepare of die versiyonunu oynuyorum zaten.

Son düzenleme:
Dark souls serisinde genelde 2 faz az var.

NPC çağırmak çok güzel gerçekten, iron golem için olan NPC çağırmak onu yenmeyi çok kolaylaştırıyor.
Oyun ornstein ve smough için "crystal halberd" koymuş anor londoya.
Ben prepare of die versiyonunu oynuyorum zaten.
Ejder Katili Ornstein ve Cellat Smough için de, NPC var :D. Hem de kim?
Tabi ki de, sadık yoldaşımız Güneş Şovalyesi.

Güneş Şovalyesi;
Derinlikler'de ki Yüzsü Ejder,
Anor Londa'daki İki Boss,
Izelath'daki adını unuttuğum Ejderha için de geliyor.

Güneş Şövalyesi adamdır ve beton yetmez.

Ejder Katili Ornstein ve Cellat Smough için de, NPC var :D. Hem de kim?
Tabi ki de, sadık yoldaşımız Güneş Şovalyesi.

Güneş Şovalyesi;
Derinlikler'de ki Yüzsü Ejder,
Anor Londa'daki İki Boss,
Izelath'daki adını unuttuğum Ejderha için de geliyor.

Güneş Şövalyesi adamdır ve beton yetmez.
Onun ismi soliare ne yazık ki ilk oynayışta kurtaramadım.
  • Bell Gargoyle patronlarına giden beyaz sise girmeden önce .
  • Gaping Dragon patronuna giden son merdivenin üstünde .
  • Ornstein ve Smough ile dövüşmedenönce büyük salonda , çağırma işareti soldaki merdivenlerde bulunabilir.
  • Kırkayak Demon patronuna giden sis duvarının hemen solunda .
    (Oyuncunun, çağırma işareti görünmeden önce Sunlight Altar'da Solaire ile konuşması gerekir.)
  • İnen merdivenin tepesinde Gwyn , o Kayıp Izalith kurtulduysa.
  • Soliare hiç çağırmadım ilk oynayışımda, ikinci oynaşımda ornstein ve smough için çağırdım sadece.

Geri
Yukarı