Dark Souls serisinden hangi oyunlar alınmalı?

PS4 bende yok Xbox Series S var bir de çok güçlü pc var.

Dark Souls 3 mi almak mantıklı yoksa 2 mi?
Hocam Dark Souls 1-2-3 defalarca bitirdiğim oyunlar eksileri vs sana kısaca sayıyım.
Dark Souls 1- Bölüm tasarımları efsane ötesidir tüm harita birbirine bağlıdır. Yapısı biraz hantaldır yavaş oynanır ve checkpoint ile boss arasındaki mesafeler inanılmaz fazla haberin olsun.

Dark souls 2- Keşif ve Macera hissini bence en iyi veren oyundur. Lakin oyunda 41 boss var anca 10 tanesi güzeldir gerisi rezalet.

Dark Souls 3- Yapısı hızlı oynanışa dayanır bossları 18 tane az ama neredeyse hepsi çok kalitelidir. Ayrıca checkpoint ile boss arasındaki mesafe çok kısalmış yani direk bossa koşabilirsin.

Hocam Dark Souls 1-2-3 defalarca bitirdiğim oyunlar eksileri vs sana kısaca sayıyım.
Dark Souls 1- bölüm tasarımları efsane ötesidir tüm harita birbirine bağlıdır. Yapısı biraz hantaldır yavaş oynanır ve checkpoint ile boss arasındaki mesafeler inanılmaz fazla haberin olsun.

Dark Souls 2- keşif ve macera hissini bence en iyi veren oyundur. Lakin oyunda 41 boss var anca 10 tanesi güzeldir gerisi rezalet.

Dark Souls 3- yapısı hızlı oynanışa dayanır bossları 18 tane az ama neredeyse hepsi çok kalitelidir. Ayrıca checkpoint ile boss arasındaki mesafe çok kısalmış yani direk bossa koşabilirsin.

Dark Souls serisi hikaye önemli mi?

Eğer yeni başlıyorsan türe Dark Souls 3 almanı öneririm.

Dark Souls 1 hantal kalan ama içerik olarak içi oldukça fazla dolu olan bir oyundur. Zorluk 10/7

Dark Souls 2 ise bence çeşitliliğin arttığı bir oyundur bosslarını daha fazla seviyorum. Zoruluk 10/9

Dark Souls 3 ise yeni oyuncular için ideal olan zorlayan ama aşırı zor olmayan, boss savaşları oldukça zevkli olan ve müziklerinde kendinden geçebileceğin bir oyundur. Hele Lothric Lorian off öyle bir şey yok. Merak edene Twin prince yazarsanız çıkar. Zorluk 10/5

Dark Souls serisi hikaye önemli mi?

Hikaye verilmiyor sen kendin çözüyorsun hikayeyi internetten de bakabilirsin.

Dark Souls serisi Elden Ring tek atar ben söyleyim.
Zaten öyle. :D

Eğer yeni başlıyorsan türe Dark Souls 3 almanı öneririm.

Dark Souls 1 hantal kalan ama içerik olarak içi oldukça fazla dolu olan bir oyundur. Zorluk 10/7

Dark Souls 2 ise bence çeşitliliğin arttığı bir oyundur bosslarını daha fazla seviyorum. Zoruluk 10/9

Dark Souls 3 ise yeni oyuncular için ideal olan zorlayan ama aşırı zor olmayan, boss savaşları oldukça zevkli olan ve müziklerinde kendinden geçebileceğin bir oyundur. Hele lothric lorian off öyle bir şey yok. Merak edene Twin prince yazarsanız çıkar. Zorluk 10/5

Hikaye verilmiyor sen kendin çözüyorsun hikayeyi internetten de bakabilirsin.

Zaten öyle. :D

Dark Souls 3 indirimi beklemeye gerek var mı bende Xbox Controller var

Dark Souls 3 indirimi beklemeye gerek var mı bende Xbox Controller var.

Beklersen uygun fiyatlara alabilirsin.

Ben 110₺'ye almıştım ardından 60₺'ye mi ne düşmüştü yanlışım yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı