Dark Sub Zero Bilgisayar kasasına nasıl cam kapak yapabilirim?

z4ppex77

Centipat
Merhaba Dark sub Zero model bir kasam var, iyi hoş bir görüntüsü var iç görüntüsü ise bayağı ışık ve LED aydınlatma var fakat kapaktan dolayı dışarı veremiyorum o görüntüyü, bende cam kapak yapmaya karar verdim, kim ve nereler yapar bu tarz cam kapakları mika cam diye geçiyormuş sanırım.

Kapağı herhangi bir alüminyumcuya götürürseniz istediğiniz ölçülerde kesecektir. Mika camı yaşadığınız şehirde bulamazsanız internetten sipariş verebilirsiniz. Ardından silikon yardımı ile kapak ile camı birleştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Kapağı herhangi bir alüminyumcuya götürürseniz istediğiniz ölçülerde kesecektir. Mika camı yaşadığınız şehirde bulamazsanız internetten sipariş verebilirsiniz. Ardından silikon yardımı ile kapak ile camı birleştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Mika camı camcılar yapıyor diye biliyorum yaşadığım şehir Ankara illaki vardır bence fakat izlediğim videolarda kasaya vida deliği açıp matkapla camı vida ile tutturuyorlar orijinal kapağı da kullanabilmek için.

Tabii ki silikon yerine vida da kullanabilirsiniz. Mika cam ile birlikte herhangi bir atölyeye uğrarsanız yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı