Dark Temada Bildirim Gelmemesi

Kaan Adem Denge

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer, Bursa , Türkiye
Daha fazla  
Selam Sevgili Yönetim Ekibi,

Dark tema kullanıyorum. Bugün içinde fark ettim ki yorum ya da beğenilerde bildirim gelmiyor. Bilginize sunarım.

*Konuyu açmanıza gerek yok, siz görüp kontrol etseniz yeterlidir. Konu kirliliği yapmayalım :)

Konuyu açtıktan sonra bildirim aldım ancak ilk olarak 14 dakika önce bir mesaj gelmiş onun bildirimi gelmedi sonrasında sizin yazdığınız bildirim geldi. Fark ettiğim kadarıyla sayfada aktif değilken başka sekmelerde bir süre dolandığımda gelen bir bildirim olduğunda çıkmıyor ve Bildirim Ziline tıklamam gerekiyor. Diğer temalarda deneme fırsatım olmadı.

Madem böyle bir konu var bende yazayım, Technopat mobil uygulamasını kullanıyorum ama internetten girince Windows XP kullanıyorum diye gözüküyor. Bilgisayarım da Windows 10.

Hazır bunlar konuşuluyorken ben de sürekli aldığım bir hatadan bahsedeyim.

Technopat'ı telefondan Tapatalk'la kullandığım zaman yeni açılan konuların bildirimi geldiğinde tıkladığım zaman bu konuya erişim izniniz yok diyor.

Oysa konuya tarayıcıdan girdiğim zaman gayet açabiliyorum. Tapatalk'ın bu sorunu bir çözülse mükemmel olacak. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı