Dark termal macun biraz donmuş

Daha fazla  
Merhaba, yeni bir Dark marka soğutucu aldım yanında da termal macun verildi fakat termal macunu sıkarken çok akışkan değil. İşlemcinin her tarafına yaydım fakat biraz uzun sürdü birazcık donmuş sanırım sizce bozulmuş falan olabilir mi yoksa PC çalışınca kendi akışkanlığına gelir mi sıcaklıktan?

Eğer testlerde sıcaklıklar 80 derece üstündeyse çöpe atın o macunu. Büyük ihtimalle kalitesiz bir üründür.

Eğer testlerde sıcaklıklar 80 derece üstündeyse çöpe atın o macunu. Büyük ihtimalle kalitesiz bir üründür.
Tmm birazdan değerleri paylaşacağım
Aldığınız soğutucunun modeli nedir? Ben Dark Freezer X126 RGB alacağım da ondan da termal macun çıkıyor bildiğim kadarıyla ona göre termal macun alayım
Dark freezer x120
Testleri yaptım csgoda ortalama 40 42 derece arasında seyrediyordu maksimum 45 derece oldu
Pubgde ise ultra ayarlarda en yüksek 56 derece oldu ve ortalama 50 52 derece arasındaydı boşta ise pc 38 45 derece arasında değerler iyi mi
İşlemci yükteyken sıcaklıkları kontrol edin, eğer normalden yüksek ise termal macun ömrü bitmiş olabilir.

Testleri yaptım CS:GO'da ortalama 40 42 derece arasında seyrediyordu maksimum 45 derece oldu
PUBG'de ise Ultra ayarlarda en yüksek 56 derece oldu ve ortalama 50 52 derece arasındaydı boşta ise PC 38 45 derece arasında değerler iyi mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı