Diğer Dark VM201- VESA çift monitör standı 1399 TL!

İkisi de 24" olsaydo yerleşiyordu ama 27" olmadı.

Bunun da eklem kısmı plastik hocam. Bu arada kutuları birebir aynı, tasarım da aynı.

Bende biri 24 biri 27 inç hocam. Üste koymak istediğim 27 inç olan.

Çift monitör standına sahip ürüne karşılık tek monitör standına sahip modeli de önermekte hangi aklın ürünü acaba…

Tek monitörü olup fiyatı uygun görenler hata yapmasınlar diye önerdim.
Ayrıca çift monitörü bu kola emanet edeceklere Allah'tan sabır sizlerede akıl fikir diliyorum.
Ben F80'e bile yüksek fiyatlı cihaz bağlamam, bu kola 2K 165 4K 144 monitör takmak isteyen insanlar görüyorum internetin köşelerinde, sizin gibi akıllılarda bu modeli sırf çift diye önerebilir.

Ben herhangi bir ürün önermedim ki konusu açılan ürün de alınabilir demedim okumanızı öneririm. Okuma yazma bilmiyorsanız o da benim sorunum değil. Aklını ve fikrini okuma yazmaya harcamanı tavsiye ederim. 😎

Tek monitörü olup fiyatı uygun görenler hata yapmasınlar diye önerdim.
Ayrıca çift monitörü bu kola emanet edeceklere Allah'tan sabır sizlerede akıl fikir diliyorum.
Ben F80'e bile yüksek fiyatlı cihaz bağlamam, bu kola 2K 165 4K 144 monitör takmak isteyen insanlar görüyorum internetin köşelerinde, sizin gibi akıllılarda bu modeli sırf çift diye önerebilir.

Çift monitör standı arayan varsa 1399 TL'ye harika ürün. İki küçük eklem hariç komple metal, o eklemler plastik ama bayağı inceledim sağlam fazlasıyla. Standın hareket kabiliyeti mükemmel. Sarkma düşme, kafa salma gibi bir durum yok zaten imkansız. Masaya bağlantı kısmı da taş gibi. Kablo saklama tasarımı orta diyeyim tamamen saklamıyor ama yeterli.

Ben çok beğendim, paylaşmak istedim. Link de bu. Kargo Ankara'ya 2 günde geldi ve paketlenmesi inanılmaz iyiydi kundaklayıp yollamışlar aleti. Resimleri de bıraktım aşağıya.

Hocam monitörleriniz kaç inch? Bende almayı düşünüyorum sola dikey 24 sağa yatay 27 kurmayı düşünüyorumda.

Almışken konfor ve kalite önemli olan bir ekipman.
Hem masaya hem duvara montaj olabilecek bir model var mıdır?
Öne-Geriye gelme konusunda eksiklikleri olmayacak şekilde

Geri
Yukarı