Dark Web'de bulunan yetişkin siteler nereye şikayet edilebilir?

Beni yönlendirdikleri siteler ya kredi kartı sitesiydi, ya çocuk p. Siteleriydi. Bunları cidden şikayet edecek bir yer yok mu?

Konuyu okudun mu bilmiyorum ama sanal makine ve VPN ile dolaşıyordum.

Ayrıca istemeden de olsa bu sitelerde bulunduğum için bir suç işlemiş oluyor muyum? Bu konuyu merak ediyorum.

Siteler Tor üzerine kayıtlı hep linkler değişir ve arkasında asla iz bırakmaz.

Selam arkadaşlar, birkaç gündür Deep Web'de geziniyorum. VPN ve sanal makine ile merak amaçlı dolaşmak istemiştim. Fakat girdiğim linklerde ya kredi kartları ile ilgili şeyler ya da adult siteleri çıktı. 20-30 linke bu şekilde girmişimdir. Bunları bir yerde toplayıp şikayet edebilir miyim? Veya girdiğim için suç teşkil eder mi? Bir şey indirmedim, sadece sitelerin arayüzlerindeydim.

Deep weebe nasıl girdin?😁

Beni yönlendirdikleri siteler ya kredi kartı sitesiydi, ya çocuk p. siteleriydi. Bunları cidden şikayet edecek bir yer yok mu?

Konuyu okudun mu bilmiyorum ama sanal makine ve VPN ile dolaşıyordum.

Ayrıca istemeden de olsa bu sitelerde bulunduğum için bir suç işlemiş oluyor muyum? Bu konuyu merak ediyorum.
VPN veya tor kullanman birşeyi değiştirmez. bulmak isteyen bulur. sanal makine vs tırt gelir. gerçek hackerlardan bahsediyoruz. normal şartlar altında tabii ki uğraşmaz ama adamı öfkelendirirsen yapmaması için de bir sebep yok. çocuk p. si atandan ahlak beklenmez.

VPN veya tor kullanman birşeyi değiştirmez. bulmak isteyen bulur. sanal makine vs tırt gelir. gerçek hackerlardan bahsediyoruz. normal şartlar altında tabii ki uğraşmaz ama adamı öfkelendirirsen yapmaması için de bir sebep yok. çocuk p. si atandan ahlak beklenmez.
Ya aslında dert ettiğim hackerlar değil. Buralarda bulunduğum için suç işleyip işlememiş olmam ve devlet ile karşı karşı gelme durumu. Yoksa sanal cihazı sildim gitti bile.

Hocam sadece oralarda bulanarak suç işlemiş sayılmazsınız. Fakat unutmamanız gereken şey Tor Browser size her seferinde yeni bir IP buluyor, yeni oluşturmuyor. Yani daha öncesindeki birinin işlediği suçun üzerinize kalma ihtimali var. Tavsiyem bir daha uğraşmayın. VPN'e güveniyorsanız, ayn anda 50+ VPN kullanan ve Dark web de uğraşan birisini öldürmüşler. Demek istediğim, uzak durun.

Hocam sadece oralarda bulanarak suç işlemiş sayılmazsınız. Fakat unutmamanız gereken şey Tor Browser size her seferinde yeni bir IP buluyor, yeni oluşturmuyor. Yani daha öncesindeki birinin işlediği suçun üzerinize kalma ihtimali var. Tavsiyem bir daha uğraşmayın. VPN'e güveniyorsanız, ayn anda 50+ VPN kullanan ve Dark web de uğraşan birisini öldürmüşler. Demek istediğim, uzak durun.
Birkaç gün girdim zaten. Toplasan 1-2 saat bile takılmadım. Zaten bir şey bulamadım, genelde kart siteleri ve saçma sapan adult siteler vardı.

Bence sistemini birden fazla antivirüs ile tarama yaptır. Bence Tor ile bağlandığın sitelerin çoğunluğu tuzak sitelerdir. Eğer JavaScript'de açtıysan virüs girmiş olma ihtimali yüksek. Emin olmak için ESET Online, Kaspersky, Malwarebytes hatta offline USB ile tarama bile yapmanı öneririm.

Geri
Yukarı