Hazır sistem alınca kabloları da geliyor mu?

seyfullahcoltu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben İtopya'dan hazır bir sistem alacağım ve monitoru farklı yerden alacağım. Monitörü kasaya bağlamam için gereken kablo vs. araç-gereçler de geliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam monitör VGA girişli değilse bir sıkıntı yaşamazsın da VGA girişini de HDMI'ya dönüştürebiliyorsun artık dönüştürücüyle

Ayrıyeten fiyatları bana göre aşırı makul sana göre değilse bilemiyorum dostum :D

Burada fiyatın makul olup olmaması değil parayı doğru harcamak ile alakalı yani sen gidip 33K lira 7500F 4060 sistemi İtopya'dan alırsın ama Gaming gen TR de aynı sistemi 25k liraya alabiliyorsun, bizim burada kıyas ettiğimiz şey neresi kazık neresi doğru fiyatlandırma yapıyor. Sen İtopya'dan almaya devam et. :D

@apos.resmiii Ayrıca burada insanları yönlendiriyoruz senin için makul olan onlar için olmaya bilir gidip senin gibi 8K fazladan o sisteme para vermektense o paraya 4060 ti belki 4070 bile alabilir yani sen gibi fazladan itopyaya 8K vermeden daha iyi performans almış olabilirler. :D

50.000 sanırım o ? Altta ki gibi özelleştirip alabilirsin 49,897TL soğutucuda Thermalright assassin peerless 120 alırsın o da 1.500 TL.

Super 7000 - Game Garaj

Anakart
1713880273273.png

1713880063598.png

Yeni konular

Geri
Yukarı