Dark Web'e nasıl girilir?

Valla Tor'la girdim ulaşabildiğim en uç nokta çıplak ergen fotolarının paylaşıldığı bir chat odası oldu. Yok kiralık katil yok uyuşturucu satma hiçbirini bulamadım sağdan soldan bulduğum linklerin hepsi ölüydü.
Dark Web kavramı ile Deep Web kavramı farklıdır. Deep Web'e bak bakıyım :).

Merhaba arkadaşlar, Tor hariç Dark Web'e nasıl girerim?
Girme amacım uçak kazalarının kara kutu kayıtlarını bulmak.

Ben hesabım çalınmıştı bir tane hackerden çalınan hesabımı geri istedim 80 Bitcoin istedi.
Yine ben 8 Bitcoin isteyen bir adam buldum gönderdim sana ulaşcam dedi ama...

Merhabalar,
Hocam öncelikle giren insanlar Yüksek koruma sistemleri, IP değiştirme, sağlam VPN uygulamaları kullanılıyor anlayacağınız siteye girmek için bile para harcamanız lazım.

VPN kullanarak Tor Browser kurulumunu tamamla. Sonrasında ayarlardan security level'ı safer veya safest'a al. Eğer safer'a aldıysan ayrıca Javascript'i kapatabilirsin.
Devamında araştırmak istediğini araştır. .onion uzantılı spesifik bir linke sahipsen onu kullanabilirsin. Veya hidden wiki'lerde gezinebilirsin. Sadece, herhangi bir veri alışverişi veya ödeme işlemlerinden uzak dur.

Arkadaşlar, Dark Web öcü değildir. Bir şeyi merak ediyorsanız önlemlerinizi aldıktan sonra kurcalamaktan çekinmeyin.

Son düzenleme:
Deep Web, indexlenmemiş verilerin bütününü kapsar. Fakat sanırsam sen Dark Web'e girmek istiyorsun. VPN kullanarak Tor Browser kurulumunu tamamla. Sonrasında ayarlardan security level'ı safer veya safest'a al.
Devamında araştırmak istediğini araştır. .onion uzantılı spesifik bir linke sahipsen onu kullanabilirsin. Veya hidden wiki'lerde gezinebilirsin. Sadece, herhangi bir veri alışverişi veya ödeme işlemlerinden uzak dur.

Arkadaşlar, Dark Web öcü değildir. Bir şeyi merak ediyorsanız önlemlerinizi aldıktan sonra kurcalamaktan çekinmeyin.
Wikilerde basına sunulmamış kara kutuların olacağını düşünmüyorum hocam ödeme yaparak alabilir belki de 1-2 merak uğruna hiç değmez diyorum ben.

Wikilerde basına sunulmamış kara kutuların olacağını düşünmüyorum hocam ödeme yaparak alabilir belki de 1-2 merak uğruna hiç değmez diyorum ben.
Eğer gerçekten araştırırsa forumlarda bir şeyler bulabilir hocam. Ödeme yapmaktan uzak durulması gerekiyor, önemli olan ücret değil. Verilerini öne sürmesi durumunda kartlar açık oynamak zorunda kalır.

Eğer gerçekten araştırırsa forumlarda bir şeyler bulabilir hocam. Ödeme yapmaktan uzak durulması gerekiyor, önemli olan ücret değil. Verilerini öne sürmesi durumunda kartlar açık oynamak zorunda kalır.
Wikilerde belki mevcuttur pek bilinmeyen karakutular haklı olabilirsiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı