darkFlash aquarius için kasa fanı önerisi

Araştırırken bana psular orta kalite denmişti forumda psu etkiler mi ki sıcaklığı?

Hocam garantiye gönderdikten sonra tüm parçaları buradan bilgilendirebilir misiniz? Eğer düzelirse sorununuz bende yapacağım. Birde size iade edeceklerini söyelyebilirler bence iade kabul etme değişim işte çünkü doların artışından dolayı paran çok değer kaybeder.
tabiki etkiler eğer güç dağılımı gerektiği gibi değilse parçalara falzadan güç gidiyorsa bal gibi de etkiler

Tabii ki etkiler eğer güç dağılımı gerektiği gibi değilse parçalara falzadan güç gidiyorsa bal gibi de etkiler.

Anladım zaten sorunumuz aynı eğer sana sorun var derlerse bende yollayayım büyük ihtimalle aynı sorun bir bilgisayararcıya götüreceğim güzel bir yer görmüştüm kaliteli PSU varsa takıp denemek için belki farklı anakart falanda denerim güvenilirliğine bağlı.

Anladım zaten sorunumuz aynı eğer sana sorun var derlerse bende yollayayım büyük ihtimalle aynı sorun bir bilgisayararcıya götüreceğim güzel bir yer görmüştüm kaliteli PSU varsa takıp denemek için belki farklı anakart falanda denerim güvenilirliğine bağlı.
benim donanım arşivindeki konumu görmüşsündür büyük ihtimal benim çevremde adam akıllı bilgisayarcı yok adamlar hala gtx730 satıyorlar en iyi ellerinde 400w buldum böyle bir fırsatın varsa kessinlikle değerlendir ama eğer çok güvenmediğin biriyse pek tekin birisine benzemiyorsa uzak dur kaliteli bir bilgisayarcıya götür ve sıfır psu varsa iste sakın 2. el falan taktırma

Benim donanım arşivindeki konumu görmüşsündür büyük ihtimal benim çevremde adamakıllı bilgisayarcı yok adamlar hala GTX730 satıyorlar en iyi ellerinde 400W buldum böyle bir fırsatın varsa kessinlikle değerlendir ama eğer çok güvenmediğin biriyse pek tekin birisine benzemiyorsa uzak dur kaliteli bir bilgisayarcıya götür ve sıfır PSU varsa iste sakın 2. el falan taktırma.

2.el parça satan bir yer görüyorum her gün oraya gitmeyi düşünüyordum aslında duvardıa 3080 kutuları falan vardıda bilmiyorum arkadaşımın PSU'su da çok kaliteli değil ve galiba 500W az gelir mi bilmiyorum zarar vermekte istemiyorum acaba vatan Teknosa tarzı bir yere götürsem denerler mi ekran kartımı benim için başka bir sistemle.

2.el parça satan bir yer görüyorum her gün oraya gitmeyi düşünüyordum aslında duvardıa 3080 kutuları falan vardıda bilmiyorum arkadaşımın PSU'su da çok kaliteli değil ve galiba 500W az gelir mi bilmiyorum zarar vermekte istemiyorum acaba vatan Teknosa tarzı bir yere götürsem denerler mi ekran kartımı benim için başka bir sistemle.
yok hocam ya teknoloji mağzalarında o tarz işlemler yapmazlar benim pc gidip geri gelene kadar max yapacağınız şey sağlam bir bilgisayarcıyla yaşadığınız sorunu paylaşmak ve elinde sıfır kaliteli bir psu ve uyumlu anakart var ise onu sisteminizde denemesi olmalı

Yok hocam ya teknoloji mağzalarında o tarz işlemler yapmazlar benim PC gidip geri gelene kadar Max yapacağınız şey sağlam bir bilgisayarcıyla yaşadığınız sorunu paylaşmak ve elinde sıfır kaliteli bir PSU ve uyumlu anakart var ise onu sisteminizde denemesi olmalı.

O zaman güzel bilgisayarcı araştırayım hocam teşekkürler.

Ha bir de siz ekran kartını da başka sisteme takmayı denememiştiniz değil mi? Onu da hazır bilgisayarcıya gitmişken bir deneyiverin.

Evet onu arkadaşımın sisteminde deneyeceğim sorunda şu arkadaşın kasası mesh değil ve sadece 1 tane egzoz fanı var kendi AMD ekran kartı uvsiz 100 dereceleri geçiyor ve ekranı kapatıyor daha da kötü durumda.

Evet onu arkadaşımın sisteminde deneyeceğim sorunda şu arkadaşın kasası mesh değil ve sadece 1 tane egzoz fanı var kendi AMD ekran kartı uvsiz 100 dereceleri geçiyor ve ekranı kapatıyor daha da kötü durumda.

Bilgisayarcının uygun sistemi varsa ondan deneyin demek istemiştim

Geri
Yukarı