darkFlash Aquarius Mesh kasa ve R5 3600X için hava soğutma önerisi

Çok teşekkür ederim hocam SE234 modeli için videolara ve yorumlara baktım çok iyi yorumları bulunuyor incelemeleri de güzel onu alacağım. RGB olsun 500TL iyi fiyat sıkıntı değil.

Çok teşekkür ederim hocam SE234 modeli için videolara ve yorumlara baktım çok iyi yorumları bulunuyor incelemeleri de güzel onu alacağım. RGB olsun 500TL iyi fiyat sıkıntı değil.
Bu arada SE-234'ün içerisinden fazladan 2 yay daha çıkıyor, arka tarafına da 1 tane fan takabilirsin. O attığım diğer Air Blazer 120R fan o yüzdendi.

Bu arada SE-234'ün içerisinden fazladan 2 yay daha çıkıyor, arka tarafına da 1 tane fan takabilirsin. O attığım diğer Air blazer 120r fan o yüzdendi.

Hocam mükemmel bir detaysınız şimdi gördüm o fanı da SE 234 ile beraber alıp dediğiniz gibi arka tarafına takacağım çok teşekkür ederim, soğutucuyu satın alıp taktıktan sonra performans bilgisini buraya yazarım.

Hocam mükemmel bir detaysınız şimdi gördüm o fanı da SE 234 ile beraber alıp dediğiniz gibi arka tarafına takacağım çok teşekkür ederim, soğutucuyu satın alıp taktıktan sonra performans bilgisini buraya yazarım.
Air Blazer'ı öne takın, SE-234 ile gelen fanı arkaya takın. Air Blazer daha güçlü fan.

Hocam merhabalar SE 234'ün fanını da buldum 2. fanı da aynısından satın aldım soğutucuyla beraber, 2. fanı ne şekilde takmalıyım logo egzoz fanının olduğu yere mi bakmalı yoksa soğutucuya mı bakmalı?
Bu şekilde takacaksın. Fanların yönüne bak.

1620054863694.png

Tamamdır hocam logo soğutucu bloğa bakıyor. İyi ki sormuşum yoksa ters takacaktım teşekkür ederim. Çarşamba günü muhtemelen takmış olurum cihazıma sıcaklık değerlerini sizinle paylaşacağım iyi günler dilerim.
Hayırlı olsun iyi günler, sonuçları bekliyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı