Darkflash Pollux Mesh kasada HDD kafesi yok

HDD'nin yanına vidalayın vidaları, sonra da oradaki slotların içerisine sürün. Orada gördüğünüz üzere iki tane karşılıklı kesik var, oraya vidalar gelecek.
Üstten vidalamayacağım yani. Peki hocam yandan vidalamak için tornavida lazım ama tornavida girmez oraya. Şoyle elle monte edilen vidalar var 2 adet. Onlarlamı yapmam gerek acaba dediğiniz işlemi. Vidaların resmini atıyorum.
Aynen yoruma katılıyorum. O şekilde havada kalmaması lazım. Ayrıca Fansız model mi bu? Kaça aldınız?
Hocam fansız model 235tl'ye aldım. Ön tarafa fan takamıyorum. Kasanın tel olan yerini mi açmam gerek bilmiyorum. Zaten orası açılmıyor anca bilgisayarcı takar fanları. Kasa geniş ama psu kablonuz kısa ise işlemci pini ve anakart pinine zor yetişiyor.

Dosya Ekleri

• 1589200275191720397565.jpg
    1589200275191720397565.jpg
    907,8 KB · Görüntüleme: 67
Üstten vidalamayacağım yani. Peki hocam yandan vidalamak için tornavida lazım ama tornavida girmez oraya. Şoyle elle monte edilen vidalar var 2 adet. Onlarlamı yapmam gerek acaba dediğiniz işlemi. Vidaların resmini atıyorum.

Hocam fansız model 235TL'ye aldım. Ön tarafa fan takamıyorum. Kasanın tel olan yerini mi açmam gerek bilmiyorum. Zaten orası açılmıyor anca bilgisayarcı takar fanları. Kasa geniş ama PSU kablonuz kısa ise işlemci pini ve anakart pinine zor yetişiyor.

Kanka yapabildin mi yaptıysan nasıl yaptın o elle monte edilenlemi yaptın.

Hocam fansız model 235TL'ye aldım. Ön tarafa fan takamıyorum. Kasanın tel olan yerini mi açmam gerek bilmiyorum. Zaten orası açılmıyor anca bilgisayarcı takar fanları. Kasa geniş ama PSU kablonuz kısa ise işlemci pini ve anakart pinine zor yetişiyor.

Yapabildin mi nasıl yaptığını anlatır mısın?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı