Elektronik darkFlash Radiant 240mm ARGB Sıvı Soğutucu Nays İle 1080 TL

Fiyat bedava. darkFlash kasaları belli bir kalitede. Hava soğutmaları da fena değildi. Sıvı soğutmayı bilemiyorum. Denenebilir.

Kasa tarafında başarılı modelleri vardı,hava soğutmalar dediğiniz gibi fena değildi düşük - orta bütçede tercih edilebilir soğutuculardı.
Sıvı soğutmalarını bilmiyorum hiç test etmedim veya detaylı incelemedim.
@erme

Performansını bilmiyorum ama fanları Rainbow değil. A-RGB isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

Performansını bilmiyorum ama fanları Rainbow değil. A-RGB isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

RGB kontrol edilemeyen, düz gökkuşağı rengine verilen addır. A-RGB ise kontrol edilebilir LED'lere verilen addır. Yani a-RGB olması daha iyi ister yine gökkuşağı şeklinde yansın ister düz renk yansın onu sen ayarlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
RGB kontrol edilemeyen, düz gökkuşağı rengine verilen addır. A-RGB ise kontrol edilebilir LED'lere verilen addır. Yani a-RGB olması daha iyi ister yine gökkuşağı şeklinde yansın ister düz renk yansın onu sen ayarlarsın.
Hayır. Rainbow yani FRGB kontrol edilmeyen. RGB 7 renk üzerinden kontrol edebiliyorsun ama aynı anda 2 renk yakamıyorsun. ARGB birden fazla rengi aynı anda kontrol edebiliyorsun fan üzerinde.

Fiyat bedava. darkFlash kasaları belli bir kalitede. Hava soğutmaları da fena değildi. Sıvı soğutmayı bilemiyorum. Denenebilir.

Kullanan bir arkadaşım vardı soğutma performansı olarak idare eder ama sağlamlık olarak Dark flash kalitesinden ziyade fason bir marka gibi bence başka bir soğutucu bakmanız daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı