Darkin Kayn vs Shadow Assassin Kayn

Teşekkürler. Bir de bir sorum daha olacak. Kayn oynamaya yeni başladım da, Dark'in ya da Shadow Assassin'e nasıl dönüşüyorum maç içerisinde?

Yeteneklerin sağ tarafında karakterin görüldüğü kısım 2'ye ayrılıyor oradan istediğini seçiyorsun fakat base de olman gerek.

Teşekkürler. Bir de bir sorum daha olacak. Kayn oynamaya yeni başladım da, Darkin ya da Shadow Assassin'e nasıl dönüşüyorum maç içerisinde?
Rakibe hasar vurduğun zaman yeteneklerin cooldown'ını görebileceğin barın sol tarafında kayn logosunun hemen üstünde yuvarlak bir şey var. O dolar. Tamamen dolduğunda dönüşebilirsin. İlk başta sadece ikisinden birine dönüşmene izin verir biraz bekleyip öbürüne de dönüşebilirsin.

Rakibe hasar vurduğun zaman yeteneklerin cooldown'ını görebileceğin barın sol tarafında kayn logosunun hemen üstünde yuvarlak bir şey var. O dolar. Tamamen dolduğunda dönüşebilirsin. İlk başta sadece ikisinden birine dönüşmene izin verir biraz bekleyip öbürüne de dönüşebilirsin.
Onun dolması için zaman mı lazım yoksa başka bir şey mi?

Onun dolması için zaman mı lazım yoksa başka bir şey mi?
Rakibe hasar verdiğiniz zaman gitgide artar. Rakibe hasar verip biraz beklerseniz dikkat ettiğinizde göreceksiniz size ruh gibi kırmızı şeyler gelecek. Onlar geldiğinde o kısım dolacak. Belli bir miktar hasar verince Base'e gidip dönüşebilirsiniz. Tek yapmanız gereken dönüşmek istediğiniz formun üstüne tıklamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı