Darksiders II Donma Sorunu

Ya ben bu oyunu dört gözle bekliyordum ilk oyunu çok beğenmiştim ama ne diyim ya ilk oyunda yakaladıkları havaya bir şeyler olmuş. Yani ilk oyunu oynadığımda ben çok hoşuma gitmişti bi farklılık vardı. Şimdi o kokuya RPG eklemişler. Oyunda sürekli loot tekniği var. Böyle RPG oynar gibisin. Bir yerden bir yere atınla gidiyorsun etrafta yaratıklar, sürekli düşen itemleri, itemlerde level isteği felan. Değişik olmuş. Ben daha görkemli bir giriş ve oynayış bekliyordum. Yani şöyle özetliyim THQ en son hatırlıyorsam batmanın eşiğindeydi, eğer onları kurtaracağına inandıkları oyun buysa çalışanlar yeni iş aramaya başlayabilir. ^^

Bu oyun senin PC'yi zorluyor ise. Benim PC de neler olucak merak ediyorum doğrusu :D

Oyunu oynuyorum şu anda ve hiçbir sorun yok :D Oyunda ki Death'in attığı kombolar güzel. Hayatta en çok üşendiğim şey oyuna dahil olmuş. Yerden eşya toplamak :D

Ve bizler de Mahşerin 4 Atlısından biri olan Death ile Allah Allah diye düşmana dalarken buluyoruz kendimizi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı