Satılık Darksubzero 600w Kasa 100 TL

Hayır düşük değil. Arkadaş 100 liraya kasa satıp 200 liralık da azarlama niyetinde olduğu için nakit satış fiyatını 100 lira olarak yazmış. Kasaya ego sığmadı heralde ki basmış kalayı yukarıda.

Adamın sana alırdım ama harç vs ödedim deme sebebi "fiyat/performans olarak iyi bir ürün" şeklinde vurgulamak için yazmış olabilir kişi ama duygu sömürüsü yapma vs.ye bağlamış satıcı.

Alt tarafı 100 liraya 600V kasa satıyorsunuz yahu. 100 lira için kalp kırmaya değer mi? Arının şu egolarınızdan. Aslında ilan açmazdım deyip ilan açmak da çelişki tabi. Git sahibinden.com'a aç o zaman arkadaşım, ilanına duygusal yorum sevmiyorsan. Tabi orada da 50 lira vereyim diyen tayfa var işinize gelmiyor o da.

Bu üslup ile değil 300'lük ürünü 100 liraya; 1 liraya da satsa almasın arkadaş kimse. Evinizin karşısındaki bakkal gittiğinizde sizi bu üslup ile karşılasa alışveriş yapar mısınız?

Herkese hayırlı satışlar.

Hayır düşük değil. Arkadaş 100 liraya kasa satıp 200 liralık da azarlama niyetinde olduğu için nakit satış fiyatını 100 lira olarak yazmış. Kasaya ego sığmadı heralde ki basmış kalayı yukarıda.
Adamın sana alırdım ama harç vs ödedim deme sebebi "fiyat/performans olarak iyi bir ürün" şeklinde vurgulamak için yazmış olabilir kişi ama duygu sömürüsü yapma vs.ye bağlamış satıcı.

Alt tarafı 100 liraya 600V kasa satıyorsunuz yahu. 100 lira için kalp kırmaya değer mi? Arının şu egolarınızdan. Aslında ilan açmazdım deyip ilan açmak da çelişki tabi. Git sahibinden.com'a aç o zaman arkadaşım, ilanına duygusal yorum sevmiyorsan. Tabi orada da 50 lira vereyim diyen tayfa var işinize gelmiyor o da.

Bu üslup ile değil 300'lük ürünü 100 liraya; 1 liraya da satsa almasın arkadaş kimse. Evinizin karşısındaki bakkal gittiğinizde sizi bu üslup ile karşılasa alışveriş yapar mısınız?

Herkese hayırlı satışlar.
Kaç aydır görüyorum heryerde aynı şekil abi ne olur bana ver param yok şöyle böyle yazdığını bildiğim için yazdım.
Aslında ilan açmazdım deyip açman çelişki yazmışsın bunu yazdığına göre okuduğunu anlamamışsın. "Gereksiz yorum yapmayı bizim toplum çok seviyor bu üründe öyle bir şey olacağını sanmadığım için koydum. " yazmışım çelişkini gidermiştir umarım. Ama ne yazıkki gene aynı şey oldu gereksiz satışla zerre alakası olmayan bir sürü yazı, gidin illa yazı yazmak istiyorsanız formun o kadar ilgili kısmı var oralarda yazın. Bir bilginiz varsada insanların işine yarasın.

Technopat sitesine sadece, elinde kalan ürünleri satmak için üyelik almışsın anlaşılan.
Satmak, almak, bilgi eksikliğinde yardım almak, ilgi çekici bilgili olduğum kısımlarda fırsat olursa yardımcı olmak. Ama kesinlikle boş boş heryere yerli yersiz yorum yapmak, can sıkıntısından insanların ilanında kalabalık yapmak değil.

Mailden ulaşıldı ve ürün satıldı. Konu kapatılabilir. O kadar kural koyuluyor, inşallah ikinci elde ilan sahibine yorum silme hakkı da verirlerde gereksiz mesajlardan kurtuluruz.

İnsanları aşşagılayıcı ve küçümseyici şeyler yazamazsın, insan olmanın gerekliliklerini ögreticez sana merak etme.
Kredi kartıyla aldığın veya baba parasıyla aldığın ürünü burada insanları küçümseyerek satmaya çalışıyorsun.
İnsanları küçümsüyorsun ama, çok paraya ihtiyacın var sanırım 100 liradan medet umuyorsun :)

Hayatımda kredi kartı kullanmadım, peşin olarak aldım herşeyi, ama parası olmayıp'ta senin gibi kredi kartı ile ürün alan insanların hava atıp başkasını küçümsemesini hiç anlıyamadım.

Son düzenleme:
Sen şu yazım yanlışlarını düzeltirsin nasıl olsa. Ben ekran görüntüsü koyayım ne olur ne olmaz.
Screenshot (2).png
1- heryerde değil, her yerde.
2- "okuduğunu anlamamışsın" ifadesi bir hakarettir. Senin 100 liralık kasan bana hakaret etme hakkını vermez. Bunu sana ne bu forum verir ne de bu ülkenin yasaları. Sen sana gelen eleştiri sonrasında insanlara geri zekalı iması yapacaksan ve bunu açık açık yazmaya yüreğin yetmediğinden okuduğunu anlamamak vs diye aklınca üstü kapalı yapacaksan sen kasa değil burada ego satıyorsundur.
3- "ne yazıkki" değil, ne yazık ki.
4- formun değil, forumun. Aradaki u ünlü düşmesine uğramaz.

Başlığına yorumda bulunan, satış üslubundan rahatsız olanlara verdiğin cevapta bile böylesine yazım hataları yapıyorken bir de gelmiş "tecknopat o kadar yetki verirken yorum silme özelliği de versin" deme aymazlığında bulunabiliyorsun. Technopat, Türkçe'ye en çok önem veren forum sitesiyken, Türkçe'ye bu kadar özensiz olup bu kadar yetki isteme aymazlığında bulunmak da senin gibi "kurnaz" satıcıların işi. Kötü yorum yazanı sil gitsin değil mi? :)

Bu da senin bir diğer ilanın. Yine kasa satışı :) Hep de elinde arkadaşa montajlanmalık "fazla" kasa bulunuyor ne hikmetse. Mahalleye bir tek sen kasa topluyorsun heralde :)

Site yazım yanlışlarına çok dikkat ediyor diye benim de etmem gerekmiyor. En fazla yazım yanlışından yetki kısıtlaması verir. Bu da sorun değil benim için. İkinci el kısmında ben bu tip şeyler ile niye uğraşayım. Almak isteyen teklif verir, indirim ister, eksik bilgi veya soracağı birşey varsa onu sorar budur bunun ötesi laf kalabalığı ki yazmışım da bu şekilde gereksiz muhabbet denmesin diye ne yazık ki kimsenin umurunda değil. Bende ikinci el birşey alacağım zaman bakıyorum mantıklı bişey var mı diye alma niyetim varsa yazıyorum. Niye ben orada laf kalabalığı yapıp birinin satışını engelliyim. Her ne ise daha fazla uzatmaya gerek yok.

Site yazım yanlışlarına çok dikkat ediyor diye benim de etmem gerekmiyor. En fazla yazım yanlışından yetki kısıtlaması verir. Bu da sorun değil benim için. İkinci el kısmında ben bu tip şeyler ile niye uğraşayım. Almak isteyen teklif verir, indirim ister, eksik bilgi veya soracağı birşey varsa onu sorar budur bunun ötesi laf kalabalığı ki yazmışım da bu şekilde gereksiz muhabbet denmesin diye ne yazık ki kimsenin umurunda değil. Bende ikinci el birşey alacağım zaman bakıyorum mantıklı bişey var mı diye alma niyetim varsa yazıyorum. Niye ben orada laf kalabalığı yapıp birinin satışını engelliyim. Her ne ise daha fazla uzatmaya gerek yok.
Sahibinden.com da get ile satıyormusun.

İnsanları aşşagılayıcı ve küçümseyici şeyler yazamazsın, insan olmanın gerekliliklerini ögreticez sana merak etme.
Kredi kartıyla aldığın veya baba parasıyla aldığın ürünü burada insanları küçümseyerek satmaya çalışıyorsun.
İnsanları küçümsüyorsun ama, çok paraya ihtiyacın var sanırım 100 liradan medet umuyorsun :)

Hayatımda kredi kartı kullanmadım, peşin olarak aldım herşeyi, ama parası olmayıp'ta senin gibi kredi kartı ile ürün alan insanların hava atıp başkasını küçümsemesini hiç anlıyamadım.

Sen kimsin de bana insanlığın gerekliliğini öğretiyorsun. Mesleğin Medyumculuk filan mı kredi kartıyla alışveriş yaptığımı ve baba parası yediğimi yazmışsın hani neye dayanarak yazdın çözemedim :)) Ama gerçekten mesleğin bu ise sen bu işten vazgeç işinde çok kötüsün. Neyse tam gırgır geçilecek durum ama bu şekilde uzayıp gidecek ondan korkuyorum.

Sahibinden.com da get ile satıyormusun.

Kardeşim satıldı zaten. Ama biz artık satış kısmını geçtik birbirimize laf yetiştiriyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı