Darmoshark K8 alınır mı?

Hocam Akko Türkiye'ye tedariği var mı ayrıca farklı ucretlerde çıkacak o yüzden cok yanasmıyorum suanlık yurt dışına uygun olmadıgı surece.

Akko 3098 Wraith'te tukenmiş kablolu alsam kesin onu alırdım uygun yurtiçinden bulma sansım var mı?

Yurt içi ancak sahibinden bulursunuz. Akko'da vergi çıkmıyor %15 indirimle alınca uyguna gelir + 6 dolar shipment var.

Eğer tok sesli bir klavye istemiyorsanız atılan hot-swap klavyelerin hiçbirini önermem. Marka denilen ASUS, SteelSeries klavyelere önermeniz daha iyi olur.

Hocam neden önermezsiniz K8 bayağı araştırdıgımda iyi gibi duruyordu ama fiyatı gozumde cok geliyor.

Hocam neden önermezsiniz K8 bayağı araştırdıgımda iyi gibi duruyordu ama fiyatı gozumde cok geliyor.
Hocam tok sesli olsun istemiyorum dediğiniz için önermediğimi söyledim, yoksa alınabilecek bir klavye. Ses testi videolarını izlediyseniz ve hoşunuza gittiyse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam tok sesli olsun istemiyorum dediğiniz için önermediğimi söyledim, yoksa alınabilecek bir klavye. Ses testi videolarını izlediyseniz ve hoşunuza gittiyse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam tok sesli olsun boyle kafa yormasın istiyorum aşırı tok hatta. Yanlış duzeltme yapılmışta.

Arkadaşlar Darmoshark K8 ve VGN Dragonfly F1 siparişi verdim her şey için teşekkürler Darmoshark k8'in sesi cok tatmin edici geldi.

Son düzenleme:
@Asral Hocam klavyeden memnun musunuz 2-3 aylık kullanım deneyimlerinizi aktarır mısınız? Ben de tok sesli bir klavye istiyorum ve oyun için kullanacağım önerir misiniz?

@Asral hocam klavyeden memnun musunuz 2-3 aylık kullanım deneyimlerinizi aktarır mısınız? Ben de tok sesli bir klavye istiyorum ve oyun için kullanacağım önerir misiniz?

Hocam klavyeyi garantiye gondermistim kullandım bir süre gayet iyi ama tuşları hassas sesi net olarak tatmin eder oyle yay sesi falanda yok 2.4 ve kablolulda suanlıl sıkıntım yok.

Geri
Yukarı