Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

• Konuyu başlatan poe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 338
  • Görüntüleme 32B
Yandaki tuşlar Huano Black Shell White Dot Switch'ler bulunmakta.

Encoder olarak Glorious Model O'larda kullanılan F-Switch markasının encoderi mevcut.
Scroll tuşu içinse Huano Black Shell Green Dot bizi karşılamakta.

500mAh bataryası bulunmakta ayrıyeten içerisinde.

Malzeme olarak gördüğüm kadarı ile esnek bir malzeme var kalite olarak ise 1200₺'ye bu tip iyi özellikleri sunan bir mouse ne kadar kaliteli olabilirse o kadar kaliteli olacaktır üst düzey bir malzeme kalitesi beklememeliyiz.

Eki Görüntüle 1721503

Bu tip bir yazılım arayüzü varmış.

BT, 2.4GHz ve kablolu bağlantı şekilleri mevcut.

Bakınca fiyatına göre gayet iyi hatta bayağı iyi.
PHP ile mı yazmışlar bu nasıl bir arayüz :D en son bu kadar kötü gigabyte ın rgb uygulamasını görmüştüm.

PHP ile mı yazmışlar bu nasıl bir arayüz :D en son bu kadar kötü Gigabyte'ın RGB uygulamasını görmüştüm.

Benim gözümde hiçbir işe yaramıyor o yüzden ben takılmıyorum.

Ürünü bayağı araştırıp connectgameden önsipariş verdim ben de umarım sıkıntısız elime ulaşır sensör kalitesi ve wireless olması bu fiyat işin aşırı uygun geldi bana, muadilleri 2000 tl den başlıyor bana kalırsa kaçırmayın derim shapeide gayet iyi görünüyor test ettikten sonra tekrar hortlatırım

Ürünü bayağı araştırıp connectgameden önsipariş verdim ben de umarım sıkıntısız elime ulaşır sensör kalitesi ve wireless olması bu fiyat işin aşırı uygun geldi bana, muadilleri 2000 tl den başlıyor bana kalırsa kaçırmayın derim shapeide gayet iyi görünüyor test ettikten sonra tekrar hortlatırım
Kesinlikle. PAW3395 Razer Focus serisi ile beraber dünyanın en iyi sensörlerden biri sayılır.

Benim gözümde hiçbir işe yaramıyor o yüzden ben takılmıyorum.
Kötü uygulama çoğunlukla üründen soğutuyor maalesef. İşletim sistemiyle uyumsuz, sürekli çöken hatta mavi ekrana sebep olan app'ler var. Asus armoury bir ara felaket uğraştırmıştı beni. Ama haklısınız mouse için çok da gerekli değil sanırım.

Kahverengisi çok tatlıymış aldık bakalım. inş uğraştırmaz bizi :)

Son düzenleme:
N3 ile M3 arasında tasarımı haricidne fark var mı? Hangisini önerirsiniz?

Tasarim farki var hocam sensor Switch falan ayni.

Su sitede ikisinin de detayli ozellikleri yaziyor.

Geri
Yukarı