Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

• Konuyu başlatan poe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 338
  • Görüntüleme 32B
Arkadaşlar son zamanlarda çok takılma yaşamaya başladım. Oyun bile oynanmıyor iade edemiyorum elimde kaldı ne yapmamı önerirsiniz

ulan bu mauseyi iptal etme sebebimsin :D
Hocam alın alın da elektronik şans işi bakın konuda benden başka kimsede sorun yok fakat gel gör ki ben duvara fırlatma derecesine geldim ne maile bakıyorlar ne telefona bakıyorlar aylardır muhattap bile bulamadım böyle ortada fareyle kaldık.

dostum sen neden urunu geri gondermıyorsun ? sureklı yazıyorsun konuya :D gönder değiştirsinler veya tamır etsınler. belli ki mouse un sorunlu.
Muhattap bulabiliyor musun diye sorsana 😀 kaç defa mail attım, aradım, sosyal medyadan yazdım bir kimse geri dönmedi kime göndereyim, nereye göndereyim onu öğrensem göndereceğim.

Muhattap bulabiliyor musun diye sorsana 😀 kaç defa mail attım, aradım, sosyal medyadan yazdım bir kimse geri dönmedi kime göndereyim, nereye göndereyim onu öğrensem göndereceğim.
O zaman tek yol tüketici hakem heyeti kalmış. TR de satılan ürünlerin 2 yıl garantili olması zorunlu. Online olarak da başvurabılıyorsunuz. Formu tüm bilgileri vererek doldurun ve süreci oradan takip edin. Eninde sonunda değişim vb bir karar verilip firmaya ihtar çekilir.

O zaman tek yol tüketici hakem heyeti kalmış. TR de satılan ürünlerin 2 yıl garantili olması zorunlu. Online olarak da başvurabılıyorsunuz. Formu tüm bilgileri vererek doldurun ve süreci oradan takip edin. Eninde sonunda değişim vb bir karar verilip firmaya ihtar çekilir.

Hocam selam konuyu hortlatıyorum ama ürünü alma niyetindeyim. Haste Wireless almıştım sensörü hiç stabil değildi iade ettim. Stabilite konusunda sıkıntı yaşatmayacak bir ürün arıyorum herhangi bir kopma veya fare hassasiyetinde sapmalar gibi problemler yaşadınız mı?

Bir de hangi satıcıdan aldınız? Ben 100 200 lira fazla verip Amazon'dan alma taraftarıyım ama Amazon'daki ürünün ismi farklı ürün aynısı mıdır bilemiyorum buyurun linki:

Ürüne biraz baktığımda sensör piyasanın bilinen en iyi sensörlerinden ve fiyatı G PRO X'e falan kıyasla oldukça uygun. Biçilmiş kaftan resmen.

Hocam selam konuyu hortlatıyorum ama ürünü alma niyetindeyim. Haste Wireless almıştım sensörü hiç stabil değildi iade ettim. Stabilite konusunda sıkıntı yaşatmayacak bir ürün arıyorum herhangi bir kopma veya fare hassasiyetinde sapmalar gibi problemler yaşadınız mı?

Bir de hangi satıcıdan aldınız? Ben 100 200 lira fazla verip Amazon'dan alma taraftarıyım ama Amazon'daki ürünün ismi farklı ürün aynısı mıdır bilemiyorum buyurun linki:

Ürüne biraz baktığımda sensör piyasanın bilinen en iyi sensörlerinden ve fiyatı G PRO X'e falan kıyasla oldukça uygun. Biçilmiş kaftan resmen.
Selam hocam, ben aşırı memnunum. Dongle ı kasanın üstündeki usb portuna taktım hiç koptuğunu hatırlamıyorum. Hafif, elime tam oturuyor. Bir ara 1 tane daha almayı bile düşündüm. Şarjından vs de memnunum. Asus rog strix rx TKL klavye ile de klavyeyi de wireless e çeviridm. İki üründen de çok memnunum.

Even aynı modele benziyor. Konuda birkaç arkadaş daha yazmıştı sanırım. Aynı ürüne farklı markalar basılıp satılıyormuş bu da onlarda biri büyük ihtimalle. Aliexpressde vs bu isimle cıkarsa yorumlara bakıp alabilirsiniz. Amazondan aldıgınızda iade vs işlemleri daha kolay oluyor.

Geri
Yukarı