Darmoshark M3 veya VGN F1 alınır mı?

Bütçe
1500

ephy361

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde aktif olarak XM2we ve Ninjutso Sora olmasına rağmen shapelerinden dolayı ikisini de kullanmıyorum, dün Darmoshark m3'ü gördüm G PRO'ya shape olarak benziyor aynı şekilde F1 veya F1 Pro da benzediği için bu farelerden birine geçmek istiyorum. Hangisini önerirsiniz, F1 değil de F1 Pro almayı düşünüyordum ama fiyat olarak m3'ten fazla ve 4K dongleı zaten pahalı çıkar + bildiğim kadarıyla 240Hz üstünde fark ettiren bir şey ve bende 144Hz var o yüzden M3 alıp geçsem mi diye düşünüyorum.

Darmoshark olanın üst kısımları daha keskin. F1 Pro modeli çok daha benziyor.

Açıkçası Shape'i ilk defa deneyeceğim o yüzden hangisi daha çok benziyorsa onu tercih etmeyeceğim de önemli olan malzeme kalitesi benim için. F1 Pro daha ilgimi çekse de 600TL bir fiyat farkı mevcut aynı sensör için değer bir şey mi? Sorada grip tape kullandım açıkçası çok hoşuma gitmedi o yüzden F1 Pro'da çıkan Tape'i kullanmam diye düşünüyorum.

Açıkçası Shape'i ilk defa deneyeceğim o yüzden hangisi daha çok benziyorsa onu tercih etmeyeceğim de önemli olan malzeme kalitesi benim için. F1 Pro daha ilgimi çekse de 600TL bir fiyat farkı mevcut aynı sensör için değer bir şey mi? Sorada grip tape kullandım açıkçası çok hoşuma gitmedi o yüzden F1 Pro'da çıkan Tape'i kullanmam diye düşünüyorum.
XM2we ve Sora varsa, açıkcası hiçbirini beğenmezsin kalite olarak.

Merhaba, elimde aktif olarak XM2we ve Ninjutso Sora olmasına rağmen shapelerinden dolayı ikisini de kullanmıyorum, dün Darmoshark m3'ü gördüm G PRO'ya shape olarak benziyor aynı şekilde F1 veya F1 Pro da benzediği için bu farelerden birine geçmek istiyorum. Hangisini önerirsiniz, F1 değil de F1 Pro almayı düşünüyordum ama fiyat olarak m3'ten fazla ve 4K dongleı zaten pahalı çıkar + bildiğim kadarıyla 240Hz üstünde fark ettiren bir şey ve bende 144Hz var o yüzden M3 alıp geçsem mi diye düşünüyorum.
Gerek batarya süresi gerek switch gerek fiyat olarak Darmoshark daha iyi olacaktır bence.

Amazondan 977 TL civarına N3 modeli alınabiliyor. M3ten biraz daha küçük shape olarak.

XM2we ve Sora varsa, açıkcası hiçbirini beğenmezsin kalite olarak.
İki Mouse'u da kullanıp Darmosharkı da denemiş biri olarak darmosharkın yan tuşları kalitesiz hissettiriyor. Onun dışında click hissi ve genel hissiyat olarak beni rahatsız etmedi Sora ve XM2we'ye kıyasla. Fark yok demiyorum ama ıyy bu ne de dedirtmez.

XM2we ve sora varsa, açıkçası hiçbirini beğenmezsin kalite olarak.

Anladım, shapeleri elime uysa kullanacağım aslında ikisini de rahat kullanamıyorum maalesef. Bir tık downgrade olacak ama maalesef elden bir şey gelmez.

Gerek batarya süresi gerek Switch gerek fiyat olarak Darmoshark daha iyi olacaktır bence.

Amazon'dan 977 TL civarına N3 modeli alınabiliyor. M3'ten biraz daha küçük shape olarak.

İki fareyi da kullanıp Darmoshark'ı da denemiş biri olarak Darmoshark'ın yan tuşları kalitesiz hissettiriyor. Onun dışında Click hissi ve genel hissiyat olarak beni rahatsız etmedi sora ve XM2We'ye kıyasla. Fark yok demiyorum ama ıyy bu ne de dedirtmez.

Hocam N3 Shape'i dediğim gibi biraz ters elime olsaydı XM2we veya sora ile devam ediyor olurdum. Downgrade olmasına yapacak bir şey yok yan tuşları zaten çok fazla kullanan birisi değilim.

Cevaplarınız için teşekkürler, eğer başka bir mouse öneriniz yoksa bu shapede olan Darmoshark M3 kahverengi ile devam edeceğim.

Anladım, shapeleri elime uysa kullanacağım aslında ikisini de rahat kullanamıyorum maalesef. Bir tık downgrade olacak ama maalesef elden bir şey gelmez.

Hocam N3 Shape'i dediğim gibi biraz ters elime olsaydı XM2we veya sora ile devam ediyor olurdum. Downgrade olmasına yapacak bir şey yok yan tuşları zaten çok fazla kullanan birisi değilim.

Cevaplarınız için teşekkürler, eğer başka bir mouse öneriniz yoksa bu shapede olan Darmoshark M3 kahverengi ile devam edeceğim.
Güle güle kullanın şimdiden.

M3 deneyimleyebildin mi ?

M3 kullandım sorun varsa sorabilirsin.
Nasil buldun hocam bende almayi planliyorumda, herhangi bir problem gordun mu hissiyat kalite olarak ? Herhangi bir wireless problemi mesela ? Genel olarak fikirlerini beyan edersen memnun olurum. Alternatif olarak F1 Base modeli dusunuyorum ama 40 saat pil omru az gibi geldi acikcasi o yuzden M3 merak ettim.

Geri
Yukarı