Darmoshark M3 veya VGN F1 alınır mı?

Bütçe
1500
Önemli değil hocam bende mouse alacağım XM2we, vgn F1 Pro Max ve Ninjutso Sora 3'ünde gidip geliyorum sizde 3 üde varmış hangisini önerirsiniz yorumlarınız nedir?

Hocam geç döndüğüm için kusuruma bakmayın, çarşamba günü sipariş verdim ve perşembe günü elime ulaştı, ben memnunum dün griplerinin hepsini taktım daha da memnun oldum iyi ki almışım.

Hocam bilmediğimden soruyorum af buyurun bu gripleri taktık diyelim hoşumuza gitmedi rahatça çıkıyor mu ve tekrar o kağıda yapıştırabilir miyiz?

Önemli değil hocam bende mouse alacağım XM2we, vgn F1 Pro Max ve Ninjutso Sora 3'ünde gidip geliyorum sizde 3 üde varmış hangisini önerirsiniz yorumlarınız nedir?

Üçü de çok güzel fareler, aralarında en çok beğendiğim F1 Pro oldu shapeinden dolayı en az beğendiğim de sora oldu shape olarak XM2we daha rahat geldi bana.

Hocam bilmediğimden soruyorum af buyurun bu gripleri taktık diyelim hoşumuza gitmedi rahatça çıkıyor mu ve tekrar o kağıda yapıştırabilir miyiz?

Rahatça çıkarabiliyorsunuz hocam, kağıda tekrar yapışır mı tartışılır sonuçta yapışkan ve özelliğini kaybedebilir.

Yapışkan olduğu için yapış yapış olabilir. Silersiniz geçer. Yapışkanı gider.

Teşekkür ederim.

Üçü de çok güzel fareler, aralarında en çok beğendiğim F1 Pro oldu shapeinden dolayı en az beğendiğim de sora oldu shape olarak XM2we daha rahat geldi bana.

Rahatça çıkarabiliyorsunuz hocam, kağıda tekrar yapışır mı tartışılır sonuçta yapışkan ve özelliğini kaybedebilir.

Teşekkür ederim.

Hocam eğer sarı sitelerde satacaksanız haber eder misiniz?

Hocam eğer sarı sitelerde satacaksanız haber eder misiniz?

Benim sora geldi hocam bugün. Ürünü ele ilk aldığımda cidden kalitesiz mi diye bir sorgulatıyor insana. Fakat kısa süre sonra hiçbir gıcırtı esneme falan olmadığını anlıyorsunuz. Daha önce kullandığım fareler böyle agresif değildi o yüzden başta bir garipsedim fakat tam benim tutuşuma göre olduğu için alıştım. Mouse çok hafif olduğu için sensimi de düşürmek zorunda kaldım fakat kontrolü daha kolay ve rahat oldu. Ürünü çok beğendim fakat Lamzu'yu da denemek isterdim.

Geri
Yukarı