Darmoshark M3S alınır mı ?

Şu anda Ninjutso katana Superlight kullanıyorum ve scroll arızası var. Yaptırayım mı yoksa Darmoshark m3s mi alayım?

Swarcow incelemişti ben almayı planlıyorum. Ayın 5'inde siyah versiyonu kalırsa alacağım. Sensörü güzel Skatezleri ortalama üstü güzel Mouse shape'i her tutuşa uygun. Piyasaya yeni giren bir marka o yüzden ucuz talep arttıkça pahalanır yakında

Swarcow incelemişti ben almayı planlıyorum. Ayın 5'inde siyah versiyonu kalırsa alacağım. Sensörü güzel Skatezleri ortalama üstü güzel Mouse shape'i her tutuşa uygun. Piyasaya yeni giren bir marka o yüzden ucuz talep arttıkça pahalanır yakında
yapı kalitesi diğer mouselara göre daha düşük geldi. bende mouse alacağım endgame xm1r alacktım ama m3s le arasında 400tl fark olunca arada kaldım yapı kalitesi beni dşündürüyor. Mouse u aldığınızda deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Mouse'da atlama sorunu var yazılımsal. Şu an almayın bence. Sitelerinde de doğru düzgün güncel güncelleme sunmuyorlar. Üreticiye Aliexpress'den mesaj atıyorsun sana güncel sürümü atıyor falan yani bence alınmaz şu an.

Geri
Yukarı