Dayanıklı gamepad önerisi (PC)

yunus09

Kilopat
Daha fazla  
PC için dayanıklı gamepad arıyorum. Monster Pusat ve Xbox 360 gamepadlerini kullandım şu ana kadar ikisinin de R1 tuşu bozuldu. Artık tek seferlik para verip kurtulmak istiyorum düzgün bir cihaz öneriniz varsa açığım.

Bütçeniz iyiyse Dualshock veya Dualsense tercih edebilirsiniz.

Tercihiniz Xbox düzeni ise bütçeniz el veriyorsa Xbox One kolu olabilir.

Bütçeniz kısıtlı ise, Logitech F710 ya da daha uygun bir gamepad olan F310 tercih edebilirsiniz.

xbox düzenine alışığım lakin daha dayanıklı ise dualshock geçebilirim ne diyorsunuz daha dayanıklımıdır ?

Bütçeniz kısıtlı ise, Logitech F710 ya da daha uygun bir gamepad olan F310 tercih edebilirsiniz.
Dualshock 4 veya Dualsense işini görebilir.

One serisinin kollarında da R1 yani RB kısmı bozuluyor. Series'in kollarında öyle bir sorun görmedim ama.
xbox düzenine alışığım lakin daha dayanıklı ise dualshock geçebilirim ne diyorsunuz daha dayanıklımıdır ?
Xbox öneririm, bana göre tasarımı ve uyumluluğu ile daha alınası.

Ben yıllardır Xbox One gamepadi kullanıyorum hiç bir sorunu yok. Yanlış hatırlamıyorsam 2018-2019 gibi bir yılda almıştım.

arkadaşlar bunlara 2000 tl felan istiyorlar :D Ekstra bir özelliği mi var neden bu kadar pahalı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı