Days Gone 2 neden gelmiyor?

• Konuyu başlatan sasi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

sasi

Hectopat
Days Gone'ı bitirdim ve hikayesi çok iyiydi her şeyin zamanla anlaşılması çok iyi olmuştu ve son da hikaye bittikten sonra o brian ile yaptığımız konuşma beni bayağı etkiledi
2. oyun gelse çok güzel çok fazla açıkta kalan şey bırakıp hikayeyi bitirdiler evet belki de satışlar az oldu ondan filan 2. oyunu yapmak istemediler o tarz sebeplerden ama çok iyi yerde bırakmışlar hikayeyi devam oynu olmamasına rağmen devam oynu olacak gibi bitirdiler hikayeyi

Days Gone'ı bitirdim ve hikayesi çok iyiydi her şeyin zamanla anlaşılması çok iyi olmuştu ve son da hikaye bittikten sonra o brian ile yaptığımız konuşma beni bayağı etkiledi
2. oyun gelse çok güzel çok fazla açıkta kalan şey bırakıp hikayeyi bitirdiler evet belki de satışlar az oldu ondan filan 2. oyunu yapmak istemediler o tarz sebeplerden ama çok iyi yerde bırakmışlar hikayeyi devam oynu olmamasına rağmen devam oynu olacak gibi bitirdiler hikayeyi
1. Bu oyun bir PS özel oyunu için berbat bir oyun. 2. bence 2. oyunu gelecek kadar iyi bir oyun bile değil. 3. Bu konu biliniyor, Sony bu oyunun PS özel oyunu için beğenmedi ve yöneticileri Sony den ayrıldı. 2. oyun gelse bile düzgün bir şey gelmez.

Bazı yerlerde vazgeçildi diye haberler duymuştum ondan sordum.
1. bu oyun bir PS özel oyunu için berbat bir oyun. 2. bence 2. oyunu gelecek kadar iyi bir oyun bile değil. 3. bu konu biliniyor, Sony bu oyunun PS özel oyunu için beğenmedi ve yöneticileri Sony'den ayrıldı. 2. oyun gelse bile düzgün bir şey gelmez.

Bence güzel ilerlemişti ben Horizon Zero Dawn'ı da oynamıştım ama Days Gone'ı daha fazla sevdim belki de benim zevkimden dolayı bilmiyorum.

Birkaç sebepten zor görünüyor. Oyun keyifli, güzel ve hikayesi tatmin ediyor ama o hafif olmamışlık hissinden pek kurtulamıyor. Satışları çok iyi olmadı ama bu tabii ki bu tek başına bir etken olmaz. Witcher 1 ve 2'in satışları ortadayken 3. oyunla herkesin duyduğu ve aldığı hatta ilk oyunları bundan sonra oynadığı bir oyun oldu.

Ben hikayenin devamının ilk oyundan çok farklı olabileceğini düşünüyorum, motor ile oraya git buraya git olmaz artık gördüğümüz şey ortada yani. Çok daha farklı bir aksiyon, harita ve ortam olmalı. Buna bir hikayenin yazılması, oyunu ona göre yapmak hem çok vakit alır hem de masrafı iyi olur. Sony ve kendi yapımcıları artık exclusive oyun yaparken iki defa düşünürler malum Xbox oyuna artık daha sert dahil oldu, Sony 10 sene öncesi gibi at koşturmuyor.

Devam oyununun yapılması imkansız değil ama şimdilik arka planda. Sony bir yerden sürpriz yapabilir.

Days Gone'nin hikayesini beğenmeyen büyük bir çoğunluk var. Nasıl oluyor da beğenmiyorlar anlamıyorum. Ayrıca Youtubede bulunan gizli sonda devam oyunu için müthiş bir sinyal olabileceği de söyleniyor..

Geri
Yukarı