Days Gone 300 TL'yi hak ediyor mu?

RDR2 ve Cyberpunk'ım var. GoW almak istiyordum ancak 900 TL oldu yoksa onu alırdım 200 TL olduğu zamanlar almayıp pişman oldu.

Hocam Days Gone'dan başka bir seçeneğiniz yoksa ben sizin yerinizde olsam GoW'un indirime girmesini beklerdim, hem de indirime girene kadar paranız birikir. Yani GoW çok ayrı bir seviyeymiş, çok iyi oyun. Şimdi aklıma geldi eğer Witcher serisini oynamadıysanız onu da alabilirsiniz. Evrenini öğrendikten sonra oynarsanız sarar. Cyberpunk'ınız varmış, eğer DLC'yi almadıysanız onu alabilirsiniz. Ben henüz almadım bir fikrim yok fakat her türlü Days Gone'dan iyidir.

Bu 2 oyun kadar uzun süreli kendini oynatır mı?

Uzun süreli oyun da işte bir süre sonra kendini tekrara sarıyor ve oyunda çeşitlilik az. 300 TL'ye değecek oyun da daha da ucuza bulabilirseniz neden olmasın? Normalde değecek oyun değil ancak 20 Kasım'dan sonra bu fiyata bulabilmek, pek mümkün olmayacağı için satın alınabilir.

Uzun süreli oyun da işte bir süre sonra kendini tekrara sarıyor ve oyunda çeşitlilik az. 300 TL'ye değecek oyun da daha da ucuza bulabilirseniz neden olmasın? Normalde değecek oyun değil ancak 20 Kasım'dan sonra bu fiyata bulabilmek, pek mümkün olmayacağı için satın alınabilir.

Yorum için sağ olun internetten 100 TL'ye aldım. Şu an güzel sarıyor oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı