Erzurum 2.5 TL'yi hak ediyor mu?

Sizce Erzurum 2.5 TL'yi hak ediyor mu?

• Evet

Oy: 35 18,3%
  • Hayır

Oy: 156 81,7%

• Oy verenlerin toplamı
    191

Emek mi? Adamlar hazır Asset kullanmış! Kar, cami, bayrak, karakter, silah, ayı... Hepsi hazır. Sen buna mı "emek" diyorsun? Forumda bir arkadaşımız oyun çıkarmıştı, o oyun bile Erzurum'dan kat ve kat daha güzel.
Hocam zaten aynı şeyleri söylüyoruz oyun berbat ve yapılması çok kolay bir oyun yani 2 3 yaşındaki çocuk bile kolaylıkla bu oyunun aynısı yapar ama hepsi hazır demen neye dayanarak böyle söyledin yani gerçekten hazır mı eğer gerçekten hazırsa yazıklar olsun.

Hocam zaten aynı şeyleri söylüyoruz oyun berbat ve yapılması çok kolay bir oyun yani 2 3 yaşındaki çocuk bile kolaylıkla bu oyunun aynısı yapar ama hepsi hazır demen neye dayanarak böyle söyledin yani gerçekten hazır mı hazırsa yazıklar olsun.
Maalesef hazır hocam. YouTube üzerinden araştırarak görebilirsin.

Bende bu konuyu görmeyip sadece Erzurum'un 2.5 TL olduğunu söylemek için makale açmıştım ve nedense ben linç yedim ben sadece oyunun indirime girdiğini söyledim konunun neden kapandığını da anlamadım ama 2.5 TL'ye oynayacağımı sanmam.

Bende bu konuyu görmeyip sadece Erzurum'un 2.5 TL olduğunu söylemek için makale açmıştım ve nedense ben linç yedim ben sadece oyunun indirime girdiğini söyledim konunun neden kapandığını da anlamadım ama 2.5 TL'ye oynayacağımı sanmam.
Aynen öyle hocam bende şasırdım bu arkadaşın konusu niye kapandı diye ama sanırım bir tartışma nedeni ile, Erzurum oyunu hazır assets uygulandığınıda öğrenmiş oldum bu gerçekten çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı