Days Gone alınır mı?

İyi bir oyun oyunsuzluk cekiyorsan seni tatmin eder ama FPS drop yiyebilirsin

Hocam Uncharted oynamadıysanız bunun yerine Uncharted oynayın bence. Hem hikaye hem oynanış olarak güzel. İkinci el fiyatı da gayet uygun.
O da seçenekler arasında aslında. Uncharted 4 aile paylaşımı sayesinde elimde hazır ama önceki oyunları oynamak için bir Uncharted Collection lazım sanırım. Ya Days Gone, ya Spider-Man ya da Uncharted Collection alma gibi bir planım var.

O da seçenekler arasında aslında. Uncharted 4 aile paylaşımı sayesinde elimde hazır ama önceki oyunları oynamak için bir Uncharted Collection lazım sanırım. Ya Days Gone, ya Spider-Man ya da Uncharted Collection alma gibi bir planım var.
Spider-Man almadıysanız ona yönelin bence.

O da çok güzel ama fiyatı pahalı bence.
Evet, pahalı ama pişman edeceğini sanmıyorum ya. 2. ele yönelip uygun bir fiyat aranabilir bence. Ben gerçekten Days Gone'a 100 lira vermenin çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Konuyla pek alakalı değil ama Uncharted'in eski oyunlarının vuruş hissi kötü değil mi ya? Tabii kendi döneminde fena değildir belki ama şu anda çok kötü geliyor. Yani, oyunun vuruş hissi beni oynanış videolarında bile rahatsız ediyor. Tabii Uncharted Collection hangi oyunları içeriyor tam olarak bilmiyorum.

Evet, pahalı ama pişman edeceğini sanmıyorum ya. 2. ele yönelip uygun bir fiyat aranabilir bence. Ben gerçekten Days Gone'a 100 lira vermenin çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Konuyla pek alakalı değil ama Uncharted'in eski oyunlarının vuruş hissi kötü değil mi ya? Tabii kendi döneminde fena değildir belki ama şu anda çok kötü geliyor. Yani, oyunun vuruş hissi beni oynanış videolarında bile rahatsız ediyor. Tabii Uncharted Collection hangi oyunları içeriyor tam olarak bilmiyorum.
1. ve 2. oyunun vuruş hissi rezalet. 1. oyunun hikayesi ve oynanışı da rezalet zaten. 3. ve 4. oyunları çok güzel ama. Gerçekten aynı anda farklı böyle farklı duyguları yaşadığım nadir oyunlardı. 5. oyun ek paket gibi olduğu için oynamadım.

Sizin de dediğiniz gibi bir TLOU beklemeyin bu oyundan. PS özel oyun standardının bir tık altında diyebiliriz. Bu temayı az çok seviyorsanız oynanır. 100TL de nispeten uygun denebilir.
O da çok güzel ama fiyatı pahalı bence.
Evet, pahalı. Ben önceki kara cuma indiriminde 130 liraya almıştım. Gerçekten güzel oyundur. Tek eksisi yan görevleri sadece olsun diye konulmuş.

1,2 ve 3 öyle evet. Uncharted 4 bence vuruş hissi anlamında güzeldi.

Geri
Yukarı