Days Gone çöküyor

ger08

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemim:
AMD Ryzen 5 2600 six-Core Processor 3.40 GHz.
16 GB RAM (2x8 aynı model)
AMD Radeon RX570 8 GB.

Days Gone oynamaya çalışıyorum. Giriş yapıyorum fakat kısa süre sonra oyun çöküyor ve hata veriyor. Yüksek grafik kalitesinde 60-65 arası FPS almama rağmen hem yüksekte hem düşükte aynı hatayı alıyorum. Tüm sürücülerim güncel.

Çökme olayı derken masaüstüne atması şeklinde gerçekleşiyorsa oyunun v1.04 sürümünde nadiren de olsa belli bir oynanış süresinden sonra (30dk veya 1 saat gibi, bazen 20dk içinde bile oluyordu, tamamen kafasına göreydi) bende de oluyordu, ya da hiç olmuyordu. Tabii şu an için yanlış hatırlamıyorsam v1.06 sürümü mevcut, hala bu tuhaf sorun devam ediyor mu bakmak gerek.

Çökme olayı derken masaüstüne atması şeklinde gerçekleşiyorsa oyunun v1.04 sürümünde nadiren de olsa belli bir oynanış süresinden sonra (30dk veya 1 saat gibi, bazen 20dk içinde bile oluyordu, tamamen kafasına göreydi) bende de oluyordu, ya da hiç olmuyordu. Tabii şu an için yanlış hatırlamıyorsam v1.06 sürümü mevcut, hala bu tuhaf sorun devam ediyor mu bakmak gerek.
Tekrar oyuna giriyorum zaten birkaç dakika sonra atacak ve ekran görüntüsü alacağım. Kısa süre bekletiyorum sizi.
Screenshot_1.jpgScreenshot_2.jpg

Out of video memory.. hatasıyla oyun kapanıyor ve kapandıktan sonra 2. hata geliyor.
Sistemim çok iyi değil fakat bu sorunla sadece 2 oyunda karşılaştım 2 oyunda Sony oyunları.

Geri
Yukarı