Days Gone düşük FPS

arthurmorgan35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Days Gone'yi dün Steam sürümünü almıştım, oyunda şöyle bir problem var. İlk giriş yaptığımda aşırı derecede oyun takılmaya uğruyor sürekli FPS düşmesi girip duruyor fakat 5 dk sonra oyun yağ gibi akmaya başlıyor. Sistemim oyun için yeterli kaldı ki zaten diğer oyunlarda bu problemi yaşamıyorum, sorunun oyundan kaynaklandığını düşünüyorum sizde yaşıyor musunuz bu problemi?
Not: (İlk 5dk da CPU kullanımı sürekli tepe seviyede %100, 5 Dk'dan sonrasında 40-50 civarı kullanıyor (tekrar belirteyim başka bir oyunda bu problem yok, ekstra olarak sistem ne diye sormayın Days Gone'yi orta ayarlarda oynatabilecek bir makinem var)
İlk 5 dk civarındaki değerler

dg1.png

Sonrasında

dg2.png

1050ti 4gb grafik kartım ve i7 7700hq işlemcim var 16gb ddr4 ram. 3-12 fps arası alıyorum. Yardım edebilecek var mı? Her sürücüm güncel. Rdr2'yi sorunsuz şekilde medium-high ayarlarda 60 fps oynuyorum fakat bu oyunda fena takılıyor. Bildiğiniz slow motion gidiyor oyun.

1050ti 4gb grafik kartım ve i7 7700hq işlemcim var 16gb ddr4 ram. 3-12 fps arası alıyorum. Yardım edebilecek var mı? Her sürücüm güncel. Rdr2'yi sorunsuz şekilde medium-high ayarlarda 60 fps oynuyorum fakat bu oyunda fena takılıyor. Bildiğiniz slow motion gidiyor oyun.
Seninki daha kötüymüş benim en azından düzeliyor bi müddet sonrs

Driver Booster indirdim 4 adet sürücü bulup güncelledi ve Steam üzerinden dosya bütünlüğü tarattım 23 GB'lık bir indirme yaptı. Şu an minimum 70 FPS alıyorum High'da. Düzeldi sorunum. Dene istersen sen de.

1- Driver Booster kullanılmaması gereken program çünkü yanlış ve hatalı driver indirme konusunda kimse Driver Booster'dan iyi değil.
2- sorunun belli. Eksik dosyalar varmış oyununda ve bu yüzden 23GB indirmiş.

Geri
Yukarı