Rehber Days Gone En Güçlü Yakın Dövüş Silahı Bulma

Evet şans eseri bulduğum yakın dövüş silahının nerede olduğunu göstereceğim. Resimleri paylaşacağım şimdi.
1.Diamond Lake Kampının hafif sol üst kısmında kalıyor görev zaten direkt görürsünüz.

1674686460982.png

1674686569219.png

2.Detaylı Konum olarak şöyle görseller bırakayım eğer görsellerden anlamazsanız betimleme yapayım. Geldiğinizde az biraz araştırma yapın bulursunuz zaten. Geldiğiniz yolun sağ tarafında kalıyor. Biraz daha detaylı anlatacak olursam geldiğiniz yolun sol tarafında iki araba var işaretlediğim yönde arkanızı dönün yürüyün o yerlerde olması lazım.

1674686850568.png

1674686957759.png

3.Ölmüş olan birkaç kişi var küçük bir kamp çadırın hemen yanında bulunuyor. Çadırın baktığım tarafında bulunuyor gördüğünüz gibi tüm özellikleri Full. Ben önceden aldım elimde ripçi baltası vardı yere düştü o sizi yanıltmasın.

1674687165531.png

1674687277757.png

Oyunu almayı düşünüyorum ama çok fazla olumsuz yorum var. Sen tavsiye eder misin? Horizon zero dawn ve bunun arasında kalsan hangisini seçerdin?

Oyunu almayı düşünüyorum ama çok fazla olumsuz yorum var. Sen tavsiye eder misin? Horizon Zero Dawn ve bunun arasında kalsan hangisini seçerdin?

Horizon Zero Dawn oynamadım bilmiyorum, oyunu da tam bitirmedim ama şunu söyleyeyim ilk başlarda hikaye namına fazla bir şey yok bazen ana hikaye görevleri yan görev tarzında oluyor ama sonradan açılıyor oyun. Açık dünyada gerilim oluyor yani gece gezmiyorum ben fırsatım oldukça gerçi biraz aştım o gerilimi ama o gerilim tarafı güzel. Bir de şey önereyim kampta paranı harcamak için çekinme motorunu geliştirebiliyorsan geliştir silah vs. harca yani. Onun dışında oyun uzun bayağı bazen bit artık be diyorsun ama güzel bence öneririm.

Bazen spoiler yemek için her şeyi yaptığımı düşünüyorum :D
Hocam oyunu bitirmediğinizi söylememişsiniz. Rehber yapınca da bitirdiniz sandım. Neyse hem satıriçi sürprizbozan da yazdım hem de bahsettiğim şey basit bir kamp göreviydi yani hikâyeden spoiler yemediniz o konuda kafanız rahat olsun.

Hocam oyunu bitirmediğinizi söylememişsiniz. Rehber yapınca da bitirdiniz sandım. Neyse hem satır içi sürprizbozan da yazdım hem de bahsettiğim şey basit bir kamp göreviydi yani hikâyeden spoiler yemediniz o konuda kafanız rahat olsun.

Yok başka konuda yedim ona ithafen yazdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı