Days Gone FLT VAC yasağına sebep oluyor

Evet siz haklısınız adam test yapmış ben kaç kişi gördüm ama siz haklısınız.
Kaç kişi gördün? Hayır Setup'dan ban yenilir diye hiçbir yerde bilgilendirme yok. Steam'in sayfasındaki VAC nedir konusunda bile yazmıyor? Dosyalardan dolayı VAC haksız ban atıyor, hala bunu savunuyorsun?

Ben korsan oyun indirdiğin için banlanmışsın diyorum. Siz de oyunu oynarken korsan oyun indirdiğin için banlanmışsınız.
Hayır yani okuduğunu falan mı anlamıyorsun? Ne demişim yukarıda bir kez daha oku. Korsan oyun indiriyorsun diye VAC Ban yemezsin. Oyunu kurarken (Bak kurarken diyorum. İndirirken değil. İkisi apayrı kavramlar.) gidip VAC koruması oyunlar oynarsan ban yersin diyorum.

Konu sahibi de bu cesareti nereden buldu onu anlamak güç. VAC'ın işlevi hakkında bir bilgisi yok herhalde.

Hayır yani okuduğunu falan mı anlamıyorsun? Ne demişim yukarıda bir kez daha oku. Korsan oyun indiriyorsun diye VAC Ban yemezsin. Oyunu kurarken (Bak kurarken diyorum. İndirirken değil. İkisi apayrı kavramlar.) gidip VAC koruması oyunlar oynarsan ban yersin diyorum.

Konu sahibi de bu cesareti nereden buldu onu anlamak güç. VAC'ın işlevi hakkında bir bilgisi yok herhalde.
VAC'ın işlevi özgürlük kısıtlama değil, hile açmama olmalı. Ben hile açmadığım sürece VAC kafasına göre hesaba el koyamaz, koymamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı