Days Gone hoşuma gitmedi

Techno34

Decipat
Makaleler
4
Arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz ama Days Gone benim hiç hoşuma gitmedi 30dakika anca oynadım baştaki yönettiğimiz karakter hoşuma gitmedi ayrıca PS4 üzerinden oynuyorum kontroller ve kamera kontrolünü beğenmedim bu forumda çok beğenenler var ama ben beğenemedim. Var mi Days Gone'ı beğenen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz ama Days Gone benim hiç hoşuma gitmedi 30dakika anca oynadım baştaki yönettiğimiz karakter hoşuma gitmedi ayrıca PS4 üzerinden oynuyorum kontroller ve kamera kontrolünü beğenmedim bu forumda çok beğenenler var ama ben beğenemedim. Var mi Days Gone'ı beğenen?

Bana hediye edebilirsin :D

Ben bilgisayar üzerinden çok olmasa da oynadım. Bence çok güzel bir oyun olmuş. Kontrolleri, dövüş mekanikleri ve hikayesiyle genel olarak değerlendirdiğimde zevkli ve güzel buluyorum.

Beni sonlara doğru çok sıkmaya başlamıştı. Oyun ne çok iyi ne de çok kötü. Ortada kalan bir yapım olmuş ve devam oyunun gelmemesi de bu yüzden. Hikaye çok dağınık en büyük problem bu bence ve dediğim gibi oyun gerçekten aşırı uzun. Öyle böyle değil. Baygınlık geçirtiyor 30 saatten sonra bitmek bilmiyor bir türlü. Yoksa mekanik olarak ve grafik olarak çok sağlam bir oyun çıkarmışlar ortaya. Hikaye ise çok sıradan tabii. Ek olarak müziklerini çok sevmiştim. Hatırladım da en çok sinirlendiğim şeylerden biri her şeyi bize yaptırmalarıydı. Koskoca bir kale dolusu adam olmasına rağmen tek bir adamı binlerce zombinin arasına yollayıp duruyorlardı. Bizim ana karakter amele gibi her işe koşuyor.

Ben bilgisayar üzerinden çok olmasa da oynadım. Bence çok güzel bir oyun olmuş. Kontrolleri, dövüş mekanikleri ve hikayesiyle genel olarak değerlendirdiğimde zevkli ve güzel buluyorum.
Ben çok beğenmedim hikayesi baslangicindan itibaren hoşuma gitmedi zaten biraz ağır bir temposu var sanırım.

Ben çok beğenmedim hikayesi baslangicindan itibaren hoşuma gitmedi zaten biraz ağır bir temposu var sanırım.

Yalnız biraz daha şans vermelisin. Çok acele etmişsin. Oynanmayacak kadar kötü bir oyun değil. Piyasada bu kalite ve bütçeyle yapılan zombi oyunu tek Last of us var. Bu oyun ona baya yakın bir oyun.

Yalnız biraz daha şans vermelisin. Çok acele etmişsin. Oynanmayacak kadar kötü bir oyun değil. Piyasada bu kalite ve bütçeyle yapılan zombi oyunu tek Last of us var. Bu oyun ona baya yakın bir oyun.
Aynen hocam oyun tlou'a çok benzettim hikaye olarak değil ama mekan olarak çok benziyor.
Hocam elden takas yaparım nerede yaşıyorsunuz?
Hocam elden takas yaparım nerede yaşıyorsunuz?

Geri
Yukarı