Days Gone için Yeni Fragman Yayınlandı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
PlayStation 4 platformuna çıkması merakla beklenen oyunlardan biri olan Days Gone için yeni bir video paylaşıldı. Oyunun açık dünyası, çevresel yapısı ve düşmanları hakkında yeni öğeler gördüğümüz video PS4 sahibi biri olarak beni oldukça heyecanlandırdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun ilk fragmanını ilk defa izlediğimde en çok beğendiren yeri sonlara doğru adamın "Come oooon come ooon!" diye bağırdığı yeriydi. Monitörden kafamı sokup bende bağırmak istemiştim. İnşallah PC için de bir harekette bulunurlar :confused:

Oyunun ilk fragmanını ilk defa izlediğimde en çok beğendiren yeri sonlara doğru adamın "Come oooon come ooon!" diye bağırdığı yeriydi. Monitörden kafamı sokup bende bağırmak istemiştim. İnşallah PC için de bir harekette bulunurlar :confused:
Keşke çıksa ama öyle bir ihtinal ne yazık ki yok. Arkadaş çevrenden PS4 edinip oynayabilirsin, ben God of War oynaması için konsolu arkadaşıma vermiştim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı