PS4 Oyunu Days Gone, PC'ye Geliyor!

Screenshot_20210223-180416.png

Horizon'dan sonra PC'ye çıkacak olan ikinci Exclusive oyunu Days Gone oluyor.

Hocam sıradan bir oyun, izlemiştim. Yani alınacak bir yanı yok ama kötü de diyemem.
Cikmadan onceki videosunu izlemistim. Acik dunyada kafamiza gore arkadasimizla dolasabildigimiz, hikayesi olan, detaylari iyi dusunulmus bir oyun oldugunu saniyordum. Uzdu bu.

Her neyse, cikmasi bizim icin iyi. Oyun oyundur. :D

Sony'nin bu hamlesini sevdim. İki tarafın da işine gelir, hem onlar oyunu PC'ye getirerek bir kere daha satmış olurlar hem de konsollar ile pek işi olmayan PC oyuncuları bu oyunları oynayabilir.

Bu oyun nasil, hakkinda bilgisi olan var mi?

Bu arada The Last of Us'i oynuyoruz zaten. 😎😎😎
Ben ps4'te bitirmiştim. 400 küsürlük fiyatını kesinlikle hak etmiyor fakat indirim döneminde 80 küsüre almıştım, bak o fiyatı sonuna kadar hak eder işte :) Oyundaki başrolün (Deacon St. John) çok duygusal bi adam olması (dünya yok olmuş adam hala üyesi olduğu motor külübünün yeleğini giyiyor), en yakın arkadaşının (Boozer) sürekli başını belaya sokması ve ne olursa olsun kardeşim deyip onu sahiplenip koruması, bir umut da olsa kazada kaybolan karısını araması, motorla zamanla sizin de bağ kurup onu sürekli geliştirmek istemeniz falan benim acaip hoşuma giden detaylardı. Zaten çocukluğumdan beri böyle chopper temalı şeyleri ekstra beğenirim. Oyundaki yakın dövüş hissiyatı süper, silahla vuruş hissi de bir o kadar berbat. Düşman çeşitliliği de çok az, resmen koca oyuna 10 tane falan düşman koymuşlar gibi.(sokak haydutları ve yolda esir düşenler insanlar için).
Güzel bir ön sipariş fiyatıyla çıkarsa bilgisayarımda da alıp bitirmek isterim.

Geri
Yukarı