İnceleme Days Gone

Şu an oyunun 6. saatindeyim ama maalesef bende çok sıkıldım oyun genel olarak çok eksik bir oyun ya vuruş hissi iyi değil yakın kombat iyi değil oyunun genel mekanikleri iyi değil araç sürme ortalama diyaloglar ortalama hala alt yazı problemi var hikaye şu an eh işte olarak gidiyor görev yapısı Ubisoft oyunları gibi ne diyeyim.

Oyun bana çok sıkıcı geldi mermi bitmesi benzin bitmesi falan sürükleyici değil

Selam yaklaşık 1 ay once başladığım Days Gone'yi bugün bitirdim oyun hakkında bir inceleme yapmak istedim almayi düşünceler icin
Hikaye:
Oyunun ana hikayesi ortalama bir hikaye Nirvana'ya çıktığı noktalar da var dibi gördüğü noktalar da ama genel olarak kabul edilebilir bir hikaye 6/10
Görev yapisi
Ana görevler zaman zaman gayet cesitli ve zevkli olabiliyor o zaman oyundan gayet zevk alabiliyorsunuz fakat yan görevler a y n i tipatip ayni görev şemasını farklı kisilere yedirmisler 4/10
Grafik
Cyberpunk'tan sonra bu kadar kötu optimizasyon gördüğüm 2.oyun olabilir Days Gone cidden cok sıkıntili
Genel.
Bircok seyi deneyip yapamamis bir oyun var karşımızda ozel bir PS4 oyunu bu kadar ortalama olmamaliydi 5.5/10

Grafiklere 4 demezsin grafikleri çok çok iyi

Grafiklere 4 demezsin grafikleri çok çok iyi
Poligon anlamında evet, ama ışıklandırma, sanat tasarımı, efekt kullanımı gibi konularda hiçbir olayı yok. Grafikler sadece doku kalitesinden ibaret bir mesele değil. Ayrıca PS4 cihazında oynamış oyunu konu sahibi arkadaş belki grafiklerin o kadar iyi olmadığını düşünmesinin sebebi budur.

Bro bu oyundan hemen once RDR2 bitirmiştim ondan önce da Last of Us ve cidden cok fark var Days Gone ile aralarinda.

Hocam belki de PS4'te oynadığınız için ben PC'de 4K ultrada oynadım RDR2'den bir eksiği yok yani görsel olarak en azından doku kalitesi çevreyle etkileşim yok

Geri
Yukarı