Çözüldü Days Gone'da motor nasıl onarılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Bir ipe takıldım ve motorum bozuldu, şimdi yaya gidiyorum ve yaya gitmek çok sıkıcı. Motorumu onarabilmemin herhangi bir yolu yok mu?

Çözüm
Hocam etrafta bulunan arabalardan hurda parçaları alabiliyorsunuz veya evlerin içini lootlayın düşer belki ek olarak kampa gitmeniz lazım orada da hallediliyor iyi oyunlar Days Gone çok severim 70 saatim var süper bir oyun.
Hocam etrafta bulunan arabalardan hurda parçaları alabiliyorsunuz veya evlerin içini lootlayın düşer belki ek olarak kampa gitmeniz lazım orada da hallediliyor iyi oyunlar Days Gone çok severim 70 saatim var süper bir oyun.

Çözüm

Sağ olun hocam, tavsiyeleriniz var mı? Yapmam gereken şeyler vs?

Bir de hocam motorumu nasıl yükseltebilirim? Motorumu hurda etmişler sağ olsunlar.

Sağ olun hocam, tavsiyeleriniz var mı? Yapmam gereken şeyler vs?

Bir de hocam motorumu nasıl yükseltebilirim? Motorumu hurda etmişler sağ olsunlar.

Hocam her kampta tamir yeri var dediğim gibi orada motor kısmına gelin fakat kamp güven seviyesi diye bir şey isteyecek kapmın yan görevlerini yaparak hem güven hem para kazanıp motorunuzu yükseltebileceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı