DayZ, Infestation için 2100 TL Sistem Toplama

Makaleler
25
Oluşturduğum sistem oyun üzerine diye düşünüyorum. Çogunlukla online oyunlar DayZ, Infestation, Lol, Dota 2, Rust gibi oyunlar oynuyorum. Öyle aşırı bir FPS düşkünü degilim. Sadece oyunlarda akıcı olsa bana yeterli. Oluşturdugum sistem bu eksik veya fazla birşey yada önerebilecegin bir parça varsa söylersen çok sevinirim. Bütçem 2000-2100 TL’dir bu arada.

Sistem Toplama.jpg

Ekran kartı olarak AMD’nin yeni mimarili R9 285 modelini öneririm. Anakart olarak da tavsiyem M5A97 R2.0 olacaktır. 18.5” monitör biraz ufak. 21.5” alınmalı. Bellekler 1866 MHz olabilir ve son olarak da 600W PSU yeterli olacaktır.

Monitörü 1080p alabilirsiniz, sisteminiz bu çözünürlüğü kaldıracak seviyede. Soğutucuyu neredeyse aynı fiyat olan, cooler master t4 ile değiştirmenizi öneririm. :uyku:

Son düzenleme:
Bütçeyi biraz aşıyor. Fakat değecek bir sistem. Sizin yolladığınız fotoğraf biraz eski sanırım. Şimdi o bileşenleri o paraya almak hayal gibi diyebiliriz. Ayrıca belirteyim 1080P de İnfestation muhteşem oluyor. :)
Adsız.png

Sistem iyi. O monitor olmamış. Ramler'de 1866 mhz olmalı. Bu sistem ile Gta5'ide oynayabilirsin sıkıntı olmaz. Hayırlı olsun

Bütçeyi biraz aşıyor. Fakat değecek bir sistem. Sizin yolladığınız fotoğraf biraz eski sanırım. Şimdi o bileşenleri o paraya almak hayal gibi diyebiliriz. Ayrıca belirteyim 1080P de İnfestation muhteşem oluyor. :)
Eki Görüntüle 26404
Güzel bir sistem toplamışsınız. Fakat, ben de bir infestation oyuncusuyum ve şunu söylemeliyim ki, 4 GB RAM bu oyun için çok krıtik bir seçim. Zira California haritasına giremiyeceksiniz... Sonradan 4 GB RAM takviye etme şansınız olursa birşey diyemem fakat, göz ardı etmemenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı