DayZ vs Rust

nitcho

Zeptopat
Daha fazla  
Açık dünya hayatta kalma oyunlarını severim. Rust'un nasıl bir oyun olduğunu biliyorum ama DayZ hakkında birkaç video izlememe rağmen amacın ne olduğunu anlayamadım. Rust'da geliş base yap insanlarla kapış RAID at taki raidlenene kadar. Var aynı şekilde, Ark ve Unturned'de de öyle ama DayZ nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
DayZ zombilerle dolu dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsun Dying Light'la benzer oynamadıysan önerebilirim illa açık dünya olmak zorunda değilse The Last of Us'a da bakabilirsin oynamadıysan yarı açık dünya denilebilir çok iyi oyundur bana göre

DayZ = Çiftlik bank. Zamanında enayi gibi 70 TL verip almıştım. Ki o zamanlar 70 TL çok değerliydi. Kaç yıldır hiçbir gelişim göstermedi. Oyunun amacı yok. PUBG'nin sonsuz versiyonu gibi. Loot yapıyorsun, çatışıyorsun. Base kurma yoktu ama çadır kuruluyor sanırım.

Rust'ın o zamanki halini de hatırlıyorum. Rust'ın geldiği nokta, gördüğüm en büyük oyun gelişimi. Sürekli üzerine koyarak alternatifi olmayan bir şaheser yarattılar.

DayZ zombilerle dolu dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsun Dying Light'la benzer oynamadıysan önerebilirim illa açık dünya olmak zorunda değilse The Last of Us'a da bakabilirsin oynamadıysan yarı açık dünya denilebilir çok iyi oyundur bana göre

Açık dünya ve diğer oyuncularla PvP hayatta kalma arıyorum Ark ve Unturned gibi

Rust şüphesiz daha iyi bir oyun lakin hile olayı var 😀 güzel olan oyun bir anda rezil ve oynanmayacak bir hal alabilir. Eğer kalabalıksanız Rust alın 2-3 kişiyseniz DayZ daha eğlenceli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı