DC'den başkasını sorgulamada ne sorunlar yaşanabilir?

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım bir DC adresine girerek yakın arkadaşını sorgulatmış. Başına bir şey gelir mi? Neden yaptın diye sorduğumda, o da beni sorgulattı, dedi. DC adresinden tüm bilgileri sildi konuşmaya dair ve hesabı kapattı. Bilgilerini bulduğu arkadaşı yakın bir arkadaş ve güldü geçti. Arkadaşı şikayet etmezse bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgilerle bir şey yapamaz. Şikayet etmekten kastınız nedir? Sunucuyu ve botu şikayet ederse sahibi ve hizmetleri yasaklanır.

Karakola gitmesi hocam.Sunucu sahibi falan yasaklansa sorgu yaptıran kişi zarar görür mü?Yani başına bir şey gelir mi?
Sunucu yasaklanırsa ve dediğin gibi bir sunucuysa sunucuda yetkisi bulunan herkesin hesabı kapatılır. Onun dışında karakola gitsede ilgileneceklerini ve bir sonuca varacaklarını sanmıyorum.

Sunucu yasaklanırsa ve dediğin gibi bir sunucuysa sunucuda yetkisi bulunan herkesin hesabı kapatılır. Onun dışında karakola gitsede ilgileneceklerini ve bir sonuca varacaklarını sanmıyorum.
Sorgu yaptıran arkadaşım,bilgilerine ulaştığı kişiyi yakından tanıyor zaten.Şikayet etme durumu olmaz büyük ihtimalle.Şikayet olmazsa da sırf dcden kimlik no aldı diye de başına bir şey gelmez herhalde.

Geri
Yukarı