DCS World SU 27 uçağı görünmüyor

Hayır değil. Adam SU-27 sahibi için görev amaçlı yapmış onu. Almadan önce uyarıyor aslında SU-27 sahibi olman lazım diye. İade edip bekle bence Pazartesi 56TL'ye düşebilir ve bu zamdan önce son indirim muhtemelen. Bütün modüllere 2 kat zam gelecek. 424TL olan Mirage 2000C 1071TL.

Bunu aldın değil mi? Steam kütüphanesinden oyuna gel ve sağ tarafta DLC kısmı var oradan tiki aç hepsinden öyle dene bir de.

Evet onu aldım ikisinde de tik açık ama su 33'ün yanındaki su 27 hala kilitli sağ ol ilgilendiğin için bu kadar sormak istemem ama Steam geç cevap veriyor.

Bunu aldın değil mi? Steam kütüphanesinden oyuna gel ve sağ tarafta DLC kısmı var oradan tiki aç hepsinden öyle dene bir de.

İlgin için teşekkürler oyunu kapatıp açmamla birlikte açıldı.

Peki SU-27: The Ultimate argument campaign bu ürünü iade edersem uçak gider mi?

Son düzenleme:
@288313 dün paraya kıyıp F-16 aldım ama çok fazla özellik var ne kadar da alışırım bir de Rus uçaklarında alt W ile kitlenmeden atış yapiyoruz bunu F-16 da nasıl yaparım?

İndirim ilk geldiğinde bug olmuştu ve bundle'lara indirim gelmiyecek denmesine rağmen gelmişti. F/A-18C+SU-33+SuperCarrier 415TL'ye kaptım hemen. Dün sabah baktığımda kaldırmışlardı bunu. Hayırlı olsun iyi sortiler dilerim. Şu video ya bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı