Steam D'deki oyunu C'ye taşıma

founderkral

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni SSD aldım ve önceki diskin olan HDD de birçok oyunum yüklü ve Windows iki diske de kurulu. Steam ayarlarından depolamaya geldiğimde diğer diskteki(D) oyunlar gözükmüyor. Bunun sebebinin diğer diskteki Windows olduğunu düşünüyorum. Diğer diskten sistemi başlatmadan nasıl yapabilirim?
Not: Diğer diski açabilirim ancak çom yavaş olduğu için sinir bozuyor.

Ayrıca direkt oyunun yüklü olduğu dosya konumunu C ye kopyalasam olur mu?

HDD'ni Steam kütüphanesi olarak eklersen eğer tüm oyunlar görünür. Daha sonra Steam arayüzünden oyunu ssdne rahatlıkla taşıyabilirsin.

En hızlı yol budur.
1707927796093.png

HDD'ni Steam kütüphanesi olarak eklersen eğer tüm oyunlar görünür. Daha sonra Steam arayüzünden oyunu ssdne rahatlıkla taşıyabilirsin.
Steam den ayarlara geldim. Oradan depolamayı seçip disk ekle dedim ekledim ancak oyun sayısı 0 gözüküyor.

Burada oyun gözükmüyor.

Acaba HDD den mi Windows çalıştırmam lazım? Dediğim gibi iki diskte de Windows kurulu.

Steam'den ayarlara geldim. Oradan depolamayı seçip disk ekle dedim ekledim ancak oyun sayısı 0 gözüküyor.

Burada oyun gözükmüyor.

O zaman HDD de direkt diske girdiğin yere bir "SteamLibrary" adlı bir klasör oluştur. Sonra C>programx86>steam>steamapps klasörünü bu "SteamLibrary" klasörüne taşı. Daha sonra tekrar disk eklemeyi dene.

O zaman HDD de direkt diske girdiğin yere bir "SteamLibrary" adlı bir klasör oluştur. Sonra C>programx86>steam>steamapps klasörünü bu "SteamLibrary" klasörüne taşı. Daha sonra tekrar disk eklemeyi dene.
Hocam SteamLibrary isminde bir klasör bulunuyor zaten. Bu klasörü mü taşıyayım?

Bir de bu işlemi Windows SSD de açıkken mı yapayım yoksa HDD de açıkken mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı