DDR2 Sisteme RAM takviyesi yapmak mantıklı mı?

Yorumunu bir tık saçma buldum benim bildiğim GeForce Now ilk 3 ay ücretsiz öbürkü aylar 5$ mı 5 euromu ne alıyor bu parayla nasıl ekran kartı alabilir.
Yok Geforce Now İçin İyi Bir İnternet Gerekir Arkadaşın İyi Bir İnterneti Yoksa Sıkıntı Çıkartır Bu Arada Geforce Now Sadece 1 Saatlık Ücretsiz Erişim Sağlıyor

Hocam bence GeForce Now deneme yani denede satın alma GeForce Now vereceğin paralarla iyi bir ekran kartı alabilirsin bu arada PC marka mı yoksa toplamamı.
toplama bilgisayar
Yani 8 GB RAM sabit kalıyor ekran kartını yükselteceğim, ben RX460 OEM sürümü ya da 750 Ti düşündüm, bir de 120GB SSD alıp takayım sistemimi ve 1-2 oyun atayım inşallah hızlanma olacaktır.

İnternetim 16 download 1 upload hızında sanırım, darkorbit için iyi mi?

Ekran kartını yükseltmek kesinlikle oyunlarda büyük fayda sağlayacaktır. SSD ise sistemde ve oyunlarda yüklenme sürelerini azaltacaktır. Ama 120GB yerine 240 alsan biraz daha iyi olur. Tabi bütçe meselesi de var. Onun için sana kalmış.

Ekran kartını yükseltmek kesinlikle oyunlarda büyük fayda sağlayacaktır. SSD ise sistemde ve oyunlarda yüklenme sürelerini azaltacaktır. Ama 120GB yerine 240 alsan biraz daha iyi olur. Tabi bütçe meselesi de var. Onun için sana kalmış.

240GB SSD daha pahalı tabii ama 120GB alsam sadece sistem ve 1-2 oyun ( LOL vs CS GO) koysam çok şişirmesem işe yarar mı?
Normal HDD mi depo olarak kullanmaya devam ederim.Bütçe az çünkü

LoL ve CSGO için rahat yeter. Diğer verileri zaten diğer harddiskte depolarsın.
Ama son çıkan oyunları oynamak istersen sıkıntı olma ihtimali yüksek. Mesela CoD veya BF gibi serilerin son çıkan oyunları sığmaz. Tabi onları da diğer harddiskte depolanabilirsin hızdan feragat ederek.

LOL ve CS:GO için rahat yeter. Diğer verileri zaten diğer harddiskte depolarsın.
Ama son çıkan oyunları oynamak istersen sıkıntı olma ihtimali yüksek. Mesela CoD veya BF gibi serilerin son çıkan oyunları sığmaz. Tabi onları da diğer harddiskte depolanabilirsin hızdan feragat ederek.

Anladım bir de flash Player Opera gibi uygulamaları da SSD'ye kursam web tabanlı oyunlarda(Darkorbit) performans artışı olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı